su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
Ataşehir Su Kaçağı Tespiti - 0216 561 19 95 - Tesisat Ekibi Su Kaçağı Bulma, Tıkanıklık Açma, Petek Temizleme
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti – 0216 561 19 95

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti – 0216 561 19 95

Yıllar geçtikçe evlerimizdeki su ve doğalgaz tesisatlarında bir takım problemlerin yaşanması normal bir durumdur. Temiz ve atık su borularında tıkanmalar, kaçaklar oluşabilmekte, kalorifer peteklerinde kir ve balçık birikmeleri olabilmektedir. Bu tür sorunların çözümünde sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız kesinlikle profesyonel bir tesisatçı firmasıyla çalışmanız gerekmektedir. Aksi halde evinizde gereğinden fazla yer kırılacak ve gereksiz masraflarla karşılaşacaksınız.

Ataşehir su tesisatçısı firmamız deneyimli ve usta elemanlar ve teknolojik aletlerle her türlü tesisat işlerini profesyonel bir anlayışla yapmaktadır. Banyo, mutfak ve tuvaletlerinizdeki her türlü su kaçağı ve boru tıkanması sorunlarında firmamızı arayabilirsiniz. Su borularındaki kaçağı tespit etmek eski yöntemlerle çok kolay olmamaktadır. Deneyimli ustalar kaçak olan yeri tahmin etmekte ve kaçak noktasını bulana kadar boruların geçtiği yerler kırılmaktadır.

Ama Ataşehir su kaçağı tespiti ekibimiz modern teknolojik aletler kullanmakta ve bu aletlerle boruların görüntülerini almaktadır. Daha sonra bu görüntüleri inceleyip kaçak noktasını tam olarak belirlemektedir. Böylece sadece o bölgede küçük bir yer kırılmakta ve kolayca sorun giderilmektedir. Böylece müşterilere büyük masraflar da çıkmamaktadır. Kış aylarının önemli sorunu olan kalorifer peteklerinin çalışmamasını ya da az ısı vermemesini de ataşehir petek temizliği ekibimiz size sıkıntı yaşatmadan çözmektedir. Ekibimiz kaliteli kimyasallarla peteklerin içindeki pisliği toz haline getirmekte ve daha sonra modern cihazlarla peteklerin temizlenmesini yapmaktadır. Bu çalışmayı petekleri sökmeden yaptığımız için de evinizde bir dağınıklık yaşanmamakta ve peteklerin tekrar verimli çalışması sağlanmaktadır.

Firmamız bölgemizdeki tüm tesisat işlerinde deneyimli ekibiyle sizlerin hizmetindedir. Günün her saati bize telefonla başvurabilirsiniz. En kısa sürede ekibimiz adresinize gelecek ve kaliteli bir işçilikle sorununuzu çözecektir. Yaptığımız işlere bir yıllık garanti de vermekteyiz. Ataşehir tesisatçı firmamız sadece 99 TL ye kırmadan dökmeden, bilgisayarlı tespit cihazı ile su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma hizmeti vermektedir.

Leave a Comment

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME