su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
Beykoz Su Kaçağı Tespiti - 0216 561 19 95 - Tesisat Ekibi Su Kaçağı Bulma, Tıkanıklık Açma, Petek Temizleme
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Beykoz Su Kaçağı Tespiti – 0216 561 19 95

Beykoz Su Kaçağı Tespiti – 0216 561 19 95

Binalar yapılırken su boruları, atık su giderleri döşenmekte ve borular sıvaların altında kalmaktadır. Ama zaman içinde demir borular paslanmakta ve daha sonra delinmeler olmakta, pimaş borularda da tazyikli gelen sular nedeniyle özellikle ek yerlerinde açılmalar olabilmektedir. Bu deliklerden de su sızıntıları olmaktadır ama borular sıvanın altında kaldığı için su kaçağının yeri görülmemektedir. Kaçak büyüyüp sorun gözle görüler hale geldiğinde ise bir tesisatçı gelip su borularının geçtiği yerleri kırmakta ve kaçak noktasını bulmaktadır. Tabi bu işlemler sırasında evde ciddi bir inşaat işi çıkmakta, evde her yer karışmakta ve olmadık masraflara neden olmaktadır.

Ancak Beykoz su tesisatçısı firmamız artık tesisat işlerinde bu eziyete son vermekte ve teknolojik aletler sayesinde en temiz bir şekilde tesisat sorunlarını çözmektedir. Banyo ve tuvaletlerdeki tıkanıklıkları, su borularındaki kaçakları, petek temizliği gibi işlemleri en kısa sürede ve kolay bir şekilde yapmaktadır.

Beykoz su kaçağı tespiti ekibimiz için kaçak noktasını bulmak zor bir iş değildir. Özel teknolojik aletlerle boruların görüntüleri alınmakta ve uzman ekibimiz bu görüntüleri inceleyerek kaçak olan noktayı en kesin şekilde tespit etmektedir. Sadece kaçak noktanın olduğu yerde birkaç fayans kırılarak da sorun çözülmektedir. Böylece insanlar olmadık masraflardan kurtulmakta ve can sıkıcı günler yaşamamaktadır. Aynı şeklide beykoz petek temizliği ekibimiz de son teknoloji aletlerle ve petekleri sökmeden petek temizliği yapmakta ve kışın soğuk günlerinde insanları günlerce soğukta bırakmamaktadır.

Firmamız bütün tesisat işlerinde öncelikle müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bizi günü her saati telefonla arayabilir ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. En kısa sürede ekiplerimiz sorunu çözmek için evinize gelecektir. Ayrıca en uygun fiyatlarla ve uygun ödeme koşullarıyla ödeme sıkıntısı çekmeden sorunlarınızdan kurtulmuş olacaksınız. Beykoz tesisatçı ekibimiz sadece 99 TL ye kırmadan dökmeden, bilgisayarlı tespit cihazı ile su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma hizmeti vermektedir.

Leave a Comment

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME