Kanal Açma

Yağmur suları, içme suyu, atık sular ve bunlarla gelen katı ve suda erimez maddeler zaman içinde kanallarda tıkanmalara, yıpranmalara, delinmelere ve çökmelere neden olur. Bu nedenle kanalların sık sık temizlenmesi ve bakımlarının yapılması gerekir. Ancak kanalın içinde nerede sorun olduğu gözle görülemeyeceği için bu işlem çok kalıcı olarak yapılamaz ve sorunlar tekrar edilir. Ancak profesyonel firmalar son yıllarda yurt dışından getirdikleri son teknoloji ürünü olan görüntüleme cihazlarıyla kanal içindeki problemli bölgeyi tespit edebiliyor. Tesisat Ekibi firmamız da artık tıkanıklık bulma, su kaçağı bulma, kanal açma hizmetlerini robotla ve modern teknolojik cihazlarla yapıyor.

İstanbul Kanal Açma
İstanbul Kanal Açma

Sokaklar kazılmadan kanalın son durumunu görüntülemek artık görüntüleme cihazıyla çok kolay hale geldi. Bacalardan salınan ve görüntü alabilen cihaz kanalın her tarafından görüntü almakta ve bu görüntüler bilgisayarda incelenmektedir. Uzman ekibin yaptığı inceleme sonucu kanal içindeki her türlü problem tespit edilmektedir. Böylece kanalın detaylı temizliğini yapabilmek de mümkün hale gelmektedir. Ancak bu cihazları her tesisat ustası kullanamaz. Bunun için eğitim alması gerekir.

Firmamız çalışanlarına kanal görüntüleme cihazının nasıl kullanılacağı konusunda eğitimler ermiştir. Deneyimli tesisat ekibimiz cihazı en iyi şekilde kullanarak kanal içindeki problemleri tespit ediyor. Bu cihazla daire içi hatların da görüntüleri alınabiliyor. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek son teknoloji ürünü cihazları hemen alıyor ve çalışmalarında kullanmaya başlıyor. Teknolojiyle uyumlu çalışmanın sonucu hizmetlerini, hızlı ve garantili yapabiliyor, en ekonomik fiyatlarla hizmet verebiliyor. Cihaz olmadan kanallardan görüntü alabilmek ve içindeki sorunları tespit edebilmek mümkün değildir. Bu nedenle eskiden kanal sorunları pek çok yer kırılarak çözülmekteydi.

www.tesisatekibi.com sitemizden firmamızın tesisat sorunlarına nasıl çözüm getirdiğini, çalışma alanlarımızı, çalışma bölgelerimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız profesyonel bir anlayışla, uzman kişilerden oluşan ekipleriyle, ekipmanlarıyla ve çok sayıdaki servis araçlarıyla tüm semtlere hizmet vermektedir. Kırmadan dökmeden, temiz ve sağlıklı bir ortamda tesisat sorunlarının çözümü ancak profesyonel firmaların işidir. Bilgisayarlı, kameralı cihazla tıkalı kanalizasyon açma ve diğer çözümler başlangıçta size biraz pahalı gelebilir. Ama ek tadilat masraflarının çıkmaması size çok daha ucuza mal olacaktır. Zaman ve emek kaybı yaşanmadan sorunlar çözülecektir.

Hakkında tesisatekibi.com

Su Kaçağı Tespiti

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Ev ve iş yerlerimizdeki atık suları şehrin kanalizasyon şebekesine taşıyan borulara pimaş boru diyoruz. Mutfak, …

kıl çadır