Su Kaçağı Bulma / Hizmetlerimiz / Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları binalar için ciddi bir sorundur. Borularda bir su kaçağı, su sızdırması olduğunu çoğu kez zamanında göremeyiz. Ne zaman duvarlarda nemlenmeler, sıva ve boya dökülmeleri görülmeye başlanır, o zaman bir su kaçağı sorunu olduğunu anlarız. Bu süre içinde duvarlar ciddi olarak zarar görmüş olabilir. Binamızın daha fazla zarar görmemesi için ise zaman geçirmeden profesyonel bir tesisat firmasına başvurmak gerekir. Tesisat Ekibi firması olarak kırmadan dökmeden su kaçağı bulma, boru tıkanması gibi tüm sıhhi tesisat sorunlarına profesyonel çözümler sunuyoruz. Firmamızı tercih ederek tesisat sorununuzdan sıkıntı yaşamadan kurtulacaksınız.

Tesisat sorunlarında en büyük sıkıntı sorunun tespiti sırasında yaşanıyor. Bir su kaçağı noktasını bulana kadar boruların geçtiği yerlerde duvarlar ve fayanslar kırılmak zorunda kalıyor. Banyo, mutfak veya tuvalet inşaat alanına dönüyor. Çevre kirliliği yanında beklenmedik tadilat masrafları çıkıyor. Ama firmamız modern teknolojik cihazlar kullanarak bu sıkıntıları yaşatmadan su kaçağını bulabiliyor. Oldukça pahalı olan bu cihazları ancak profesyonel firmalar kullanabiliyor. Bu nedenle mahallenizin tesisat ustası yine eski yöntemleri kullanarak su kaçağını bulmaya çalışacak ve her yerin kırılıp dökülmesine neden olacaktır.

Kırmadan su kaçağı bulma konusunda deneyimli personelimiz bulunuyor ve modern cihazları en iyi şekilde kullanabiliyorlar. Evinizde ya da iş yerinizde yaşanan su kaçağı sorununu çözmek için bizi günün her saati telefonla arayabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz hemen arıza kaydınızı yapacak ve en yakın tesisat ekibini size yönlendirecektir. Size verilen randevu saatinde de ekip adresinizde olacaktır. Tam donanımlı servis araçlarımızda, su kaçak noktasını duvar altından görüntü alabilen, kameralı, bilgisayarlı robotla ve yüksek kaliteli cihaz bulunmaktadır.

Deneyimli ekibimiz bu cihazın da yardımıyla kolayca kaçak noktasını bulacak ve tamirini yapacaktır. Duvar ve fayanslar kırılmadığı için tadilat masrafları da çıkmayacaktır. www.tesisatekibi.com sitemizde hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgileri görebilirsiniz. Hizmet alanlarımızı ve hizmet bölgelerimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda görmüştür. Bu nedenle hızlı, garantili ve kaliteli hizmetten ödün vermeden en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Yaptığımız her işlem için firmamızın 1 yıllık garantisi veriyoruz. Sektörün en iyilerinden olan firmamız size bir telefon kadar yakındır.

Hakkında tesisatekibi.com

Su Kaçağı Tespiti

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ev ve iş yerlerinde özensiz kullanımdan dolayı lavabo tıkanmalarına çık sık rastlanır. Cafe, restoran, otel …

kıl çadır