Pimaş Açma

Günümüzde binaların gider tesisatlarında pimaş boru kullanılıyor ve İstanbul’da binlerce binada her gün pimaş sorunları yaşanıyor. Çok sayıda tesisat ustası ve tesisat firması pimaş tıkanıklığı için aranıyor. Tesisat Ekibi firmamız da her gün onlarca talebi karşılamaya çalışıyor. Her semte hızlı bir hizmet vermek için çok sayıda servis aracı ve çok sayıda tesisat ustasıyla çalışıyoruz. Çünkü pimaş tıkanmaları müşterilerimiz için ciddi bir sorundur ve sorunun kısa sürede çözülmesi gerekir. Firmamız müşterilerimizi mağdur etmemek için su kaçağı tespiti, lavabo, mutfak, banyo, tuvalet tıkanıklığı, pimaş açma hizmetini bize bildirilen aynı gün içinde çözmeye çalışıyor.

Pimaş borular mutfak, banyo ve tuvaletteki atık suları kanalizasyon şebekesine iletmek için kullanılıyor. Bu alanlarda hatalı kullanımlar sonucu pimaş borular tıkanabiliyor. Mutfaklardaki yemek atıklarının lavaboya dökülmesi, tuvalet kâğıtlarının ve saç, sabun atıklarının tuvalet ve banyo giderlerine atılması pimaş boruların tıkanmasına neden oluyor. Bu konuda binalarda yaşayanların dikkatli olması gerekiyor. Dikkatli kullanıldığında tıkanmaları uzun süre önleyebilirsiniz. Ama özellikle evlerdeki pimaş boruları çoğu kez kireçlenmeler sonucu da tıkanabiliyor.

En önemlisi ise pimaş borular döşenirken hata yapılmamalı. Bu konuda profesyonel ve işinin uzmanı firmalarla çalışılmalı. Hatalı döşenmiş pimaş borular da zaman içinde tıkanacaktır. Basit tıkanmalarda pompa, kimyasal ilaçlar çözüm olabiliyor. Ama daha ciddi tıkanmalarda pimaş boru açma cihazları kullanılmalıdır. Firmamız tesisat sorunlarının giderilmesinde son teknoloji cihazları kullanarak temiz ve sorunsuz çözümler sunuyor. Tıkanma sorununu bize ilettiğinizde deneyimli ekibimiz gerekli cihazlarıyla adresinize geliyor ve önce tıkalı yeri tespitini yapıyor. Tıkalı boru; kameralı cihazla ve robotla; kırmadan dökmeden tespit edilebiliyor.

Bu cihazlara sahip olmayan firmalar tıkalı yeri bulmak için boruları kırmak zorunda kalacaktır. Bu da size ek masraflar çıkaracaktır. Her yer kirlenecek, borular değişecek ve bu alanlar bir süre kullanılamayacaktır. Bu sorunları size yaşatmayacak olan firmamızı tercih ederek sorununuzun kolayca çözülmesini sağlayabilirsiniz. www.tesisatekibi.com sitemizi ziyaret ederek pimaş boruları nasıl açtığımızı öğrenebilirsiniz. Yaptığımız çalışmalara garanti verdiğimiz için kaliteli bir çalışma olduğuna güvenebilirsiniz. Ayrıca tüm hizmetlerimizde olduğu gibi pimaş boru açma hizmetlerimizde de en uygun fiyatları uyguluyoruz.

Hakkında tesisatekibi.com

Su Kaçağı Tespiti

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ev ve iş yerlerinde özensiz kullanımdan dolayı lavabo tıkanmalarına çık sık rastlanır. Cafe, restoran, otel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kıl çadır