Su Kaçağı Bulma / Hizmetlerimiz / Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma

Çok kişi evinde ya da iş yerinde su kaçağı problemi olduğunda strese girer. Çünkü kaçak noktasının bulunması için evde pek çok yer kırılacaktır. Toz, toprak, sıva kalıntıları, fayans parçaları, her yer inşaat alanına dönüşecek ve evdeki yaşam da alt üst olacaktır. Kısa bir süre öncesine kadar bunları düşünüp tedirgin olmakta haklıydınız. Ama artık bu strese girmenize gerek yok. Tesisat hizmetleri günümüzde modern teknolojik cihazlarla yapılıyor ve evlerde yukarıda söylediğimiz kirlilikler kesinlikle oluşmuyor. Özellikle de borulardaki su kaçağı noktasal olarak kameralı robotla tespit ediliyor. Tesisat ekibi firması olarak su kaçaklarını cihazla buluyoruz.

Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı sorunu olduğunu düşünüyorsanız mutlaka profesyonel firmalarla çözüm arayınız. Çünkü bazı tesisat ustaları basit bir cihazla gelecek ve su kaçağını bulmaya çalışacaktır. Oysa bu cihazlar oldukça pahalı ürünlerdir ve her tesisat ustası bu cihazları alamayabilir. Bu durumda da su kaçak noktasını tam olarak bulamazlar ve evinizde birçok yer kırılmak zorunda kalır. Bu nedenle firma hakkında ya da usta hakkında araştırma yapmanız ve referanslarını öğrenmenizde yarar vardır.

Evinizde kaçak sorunu varsa firmamızı güvenle arayabilirsiniz. Tesisat ekibimizde çalışanların tümü deneyimli ve eğitimli kişilerdir. Su kaçağı bulma cihazlarını da büyük bir ustalıkla kullanabilmektedir.  Bizi günü her saati telefonla arayabilir ve sorununuzu iletebilirsiniz. Size gün içinde olmak üzere bir randevu verilecektir ve randevu saatinde de ekibimiz adresinize gelecektir. Duvar altından görüntü alabilen, kameralı ve bilgisayarlı su kaçağı bulma cihazıyla kaçak noktası tam olarak bulunacaktır. Su kaçağının gözle ve tecrübeyle tam olarak bulunması mümkün değildir.

Tesisat ekibi firmamız güçlü alt yapısıyla gün içinde bildirilen her noktaya hizmet götürmektedir. Ayrıca mesai saatleri dışında da acil servis ekibimiz hizmetlerine devam etmektedir. Hizmetlerimizle ilgili bilgilere www.tesisatekibi.com sitemizden de ulaşabilirsiniz. Her sorun için belirlediğimiz ücretler de sitemizde yer almakta ve size çıkacak maliyeti yaklaşık olarak önceden öğrenebilmektesiniz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için ilkelerimiz hızlı, garantili ve ekonomik hizmet vermektir. Temiz ve sorunsuz tesisat hizmeti almak için en doğru adres firmamızdır.

Hakkında tesisatekibi.com

Su Kaçağı Tespiti

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ev ve iş yerlerinde özensiz kullanımdan dolayı lavabo tıkanmalarına çık sık rastlanır. Cafe, restoran, otel …

kıl çadır