Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

En Ucuz Su Kaçağı Bulma – 0212 674 04 64

En Ucuz Su Kaçağı Bulma – 0212 674 04 64

En Ucuz Su Kaçağı Bulma – 0212 674 04 64

En Ucuz Su Kaçağı Bulma hizmeti veren ekibimiz işyerinizde ve konutlarınızdaki temiz su ve de pis su borularında zamanla aşınma meydana gelmektedir. Boruların farklı nedenlerle tıkanması veya temiz su borularında zaman içinde meydana gelen çatlaklar, su kaçaklarına neden olmaktadır. Bu iki sistemde oluşan su kaçaklarının çıplak gözle tespit edilemesi mümkün değildir. Sızıntının devam etmesi halinde de istenmeyen bazı sonuçlar meydana gelebilmekte, akabinde de yüksek maliyetli onarım masrafı ortaya çıkabilmektedir. Eski yöntemlerle yapılan tespit ve tamirat hizmeti veren tesisatçılar, su kaçağı bulmak için gereksiz kırım işlemi yapmaktadır. Bu gereksiz kırım işlemi sırasında da eviniz ya da işyeriniz şantiyeye dönüşebilir. Bu durum fazlasıyla canınızı sıkabilir. En Ucuz Su Kaçağı Bulma hizmeti veren ekibimizin cihazla su kaçağı tespiti çok daha pratik olmakta, profesyonel hizmet veren ekiplerimiz tespit ve onarım hizmetini çok daha uygun koşullarda sunabilmektedir.

En Ucuz Su Kaçağı Bulma – 0212 674 04 64

En Ucuz Su Kaçağı Bulma – 0212 674 04 64

En Ucuz Su Kaçağı Bulma – 0212 674 04 64

İşinde uzman tesisatçıların görev yaptığı kurumsal firmamız En Ucuz Su Kaçağı Bulma hizmeti ile teknolojiyi yakından takip etmekte, oluşan su sızıntılarını konutun ya da işyerinin içini kırıp dökmeden tespit edebilmektedir. Noktasal olarak tespit edebilen teknolojik cihazlar teknik yöntemlerle dinleme yapmakta, bu dinleme sırasında gönderilen ses sinyalleri aracılığıyla sorunun kaynağını noktasal olarak tespit etmetedir. Gönderilen ses sinyalleri bilgisayar ortamına aktaran uzmanlarımız, bu sayede problemşn odak noktasını tespit ederek yerinde bir müdahale gerçekleştirirler. Cihazın gönderdiği ses dalgaları normal bir insanın duyması mümkün değildir. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan uzmanlarımız güvenli çözümler üretmektedir.

En Ucuz Su Kaçağı Bulma hizmeti veren ekibimiz konutunuzda yada işyerinizde kurulan basınç artırıcı sistemler ile ses sinyallerini yönlendirmektedir. Sızıntının olduğu bölgelerde çeşitli ses eğrileri oluşturarak sorunun odak noktasının rahatlıkla bulunmasını sağlamaktadır. Bu ses sinyallerinin değişimini anlayabilmek için gerekli eğitimi almış ve tecrübeli uzmanlar gerekmektedir. En Ucuz Su Kaçağı Bulma hizmeti veren firmamız personelimize sürekli olark sektördeki gelişmeler ile ilgili olarak sürekli eğitim vermekteyiz. Bu doğrultuda sürekli olarak müşterilerinin tüm beklentilerini en üst seviyede karşılamaktayız.Uzmanlarımız En Ucuz Su Kaçağı Bulma gerçekleştirerek yaşanan problemleri kısa süre içerisinde .çözüme kavuşturmaktadır.

En Ucuz Su Kaçağı Bulma – 0212 674 04 64

En Ucuz Su Kaçağı Bulma hizmeti ile ustalarımız yeni yapılmış olan su tesisatında da kaçak olup olmadığını tespit etmek gerekmektedir. Bu kontrolün ekibimizin kullanmış olduğu cihazlar gibi modern olmalıdır. Yeni yapılmış olan tesisat uzman ekiplerimiz tarafından profesyonel bir şekilde kaçak kontrolü mutlaka yapılmaktadır. Uzman ekiplerimiz boru içinde oluşmuş yabancı maddelerin dışarı atılabilmesi için sisteme az basınçlı bir su vermektedir. Akabinde ise normal basınçtan biraz fazla su pompalamaktadır. Bu yüksek basınç sırasında da tesisatta kaçak olup olmadığı ortaya çıkmakla birlikte, sağlam olduğu tespit edildiğinde müşteriye teslim edilmektedir.
Cihazla su kaçağı bulma işlemlerinde yeni teknolojilere sahip modern makineler kullanılır. Detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

En Ucuz Su Kaçağı Bulma – 0212 674 04 64

Comments (4)

 • En Uygun Petek Temizleme Fiyatları Fırsat

  […] tüm müşterilerimiz bizler için iyi bir referanstır. İstanbul Petek Temizleme ve aynı zamanda su kaçağı bulma gibi diğer hizmetlerde sağlamaktayız. Tüm bu profesyonel hizmetlerden faydalanmak için bize […]

 • Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya Fırsatını Sunuyoruz.

  […] hizmet verebilmektedir. Gündüz yada gece sizin istediğiniz zaman bizlerden hizmet alabilirsiniz. Su kaçağı bulma ve pimaş açma hizmetleri de sağlamaktayız. Tarafımızdan hizmet talepleriniz olduğunda […]

 • Yahya Mert Üreten

  Merhaba, mutfağa ilerleyen temizsu borusundan, altkat mutfak tavanına sızıntı olduğunu düşünüyoruz. (Su vanamız kapatıldığında akıntının durduğu söylendi) sızıntı 2-3 sn aralıklı damlalar halinde altkat mutfak tavanında görülmekte ve damlama yapmakta… Bunun tespit maliyeti nedir, onarımı da kattığımızda yaklaşık maliyeti ne olabilir? Hızlı bir dönüş yaparsanız sevinirim. İlginize şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  • tesisatekibi.com

   Sorun çözülmüştür

Leave a Comment