Acil Tesisatçı Servis Tel: 0532 391 3563 Tel: 0539 692 4113 - Tel: 0543 730 2614 - Tel: 0212 674 0464 - Tel: 0216 561 1995
Bize Hemen Ulaşın

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti – 0212 674 04 64

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti – 0212 674 04 64

  • Tesisat Ekibi robot ile tıkanıklık bulma

Kimi zaman çarpık kentleşme kimi zaman da şebeke hattı problemleri semtlerde su kaçağı sorununun yaşanmasını beraberinde getirebiliyor. Özellikle kağıthane su kaçağı sorununun en sık yaşandığı bölgelerden biridir. Su şebekesinde yaşanan basit sızıntılar dahi semt halkı için büyük problemlerin habercisi oluyor. Bu yüzden sızıntılar ve su kaçakları asla hafife alınmamalı ve derhal müdahale edilmelidir. Günümüzde ilerleyen teknoloji sayesinde geliştirilen cihazlar ve yöntemler su kaçaklarının en az zahmetle tespit edilmesini sağlayabiliyor.

İstanbul’un pek çok semti gibi Kağıthane su kaçağı tespiti çalışmalarında da işte bu yeni teknikler kullanılıyor. Bu sayede kaçak tespitinden onarımına kadar gerekli tüm çalışmalar kısa sürede yapılabiliyor. Semt halkının uzun süre susuz kalmasının önüne geçmek bu sayede mümkün oluyor.

Kısa Sürede Su Kaçağı Tespiti Yapılabiliyor!

Özellikle Kağıthane su kaçağı bulma çalışmalarına sıklıkla mesken olmaktadır. Fakat çok az sayıda Kağıthaneli bu çalışmalardan haberdar oluyor. Çünkü semt halkına sorun yansıtılmadan çok kısa sürede gerekli çalışma gerçekleştiriliyor ve kaçak tespit edilerek onarımına geçiliyor. Pek çok kaçağın bu çalışma şekli ile birkaç saat içerisinde giderildiği bilinmelidir. Semt halkı sorunun farkına dahi varmadan kaçak problemine kalıcı bir çözüm getirilmiş oluyor. Yeni teknik cihazlar kullanılmadan önce çok daha ilkel yöntemler ile kaçak yeri tespit edilmeye çalışılırdı. Bu tespit aşamasında pek çok yer kazılır ve dolayısıyla su şebeke hattı neredeyse tamamen gözden geçirilirdi. Tahmin edebileceğiniz gibi tüm bunlar ciddi bir zaman dilimini zorunlu kılan çalışmalardır. Oysa şimdilerde termal kameralardan basınç tespit cihazlarına kadar pek çok ekipman kaçak tespit çalışmalarında görev alıyor. Deneyimli ekiplerin de katkıları sayesinde su kaçağının nerede meydana geldiği, ne aşamada su kaybının oluştuğu gibi tüm sorular kısa sürede yanıtına kavuşuyor!

Kağıthane tesisatçı ekibimiz sadece 99 TL ye kırmadan dökmeden, bilgisayarlı tespit cihazı ile su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma…

Leave a Comment