su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
Kombi Bakım - 0212 674 04 64
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Kombi Bakım – 0212 674 04 64

Kombi Bakım konularında sizlere tesisat ekibinin uzman kadrosu ile 7/24 teknik servis desteği sunmaktayız.Tesisat Ekibi olarak siz müşterilerimize Kombi Bakım konusunda sizlere her yıl kış mevsimi gelmeden kombinize bakım yaptırmanızı tavsiye eder. Kış başlamadan yaptıracağınız bu bakım sayesinde kombinizde daha iyi performans almak ve sorunsuz bir kış geçirmenizi sağlayacaktır. Soğuk kış günlerinde yaşabileceğiniz bir kombi arızası nedeni ile her ihtimale göz önünde bulundurarak kombinizin oluşabilecek problemlerine karşı Tesisat Ekibi olarak bakımını yapmaktayız. Tesisat Ekibi bilgi ve tecrübesi ile sizlerin problemsiz bir kış geçirmenizi sağlayarak konforlu bir şekilde yaşamanız için sizlere hizmet vermektedir.

Kombi Bakım – 0212 674 04 64

kombi-bakım- 0212 674 04 64

kombi-bakım- 0212 674 04 64

Tesisat Ekibi olarak sizlere tavsiyemiz binanızın konumunu, zeminden yüksekliğini dikkate alarak en az yılda bir kere yaz sonlarında ve sonbahar başlarında olmak üzere kombinizin bakımını yaptırmanızdır. Aksi halde kombinizin sık sık arızalanmasıyla ve daha fazla maddi külfet ile karşılaşmanız mümkün olabilir. Kombinizi mutlaka teknik bilgisi olan ve sertifikası olan birilerine yaptırmanızdır. Tesisat Ekibi olarak bu konuda dikkatli olmanız ve sertifikanın doğru olup olmadığını araştırmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca sizlere kombi bakım için personelin müşteri ile diyaloğu çok önemlidir. Teknik olarak sizlere detaylı bilgi verebilecek düzeyde iletişim becerisine sahip bir personel olmadır. Biz Tesisat Ekibi olarak siz müşterilerimize detaylı bilgi verebilecek düzeyde, gerekli iletişim becerisine sahip, sizlerin sorularına ve sorunlarına cevap verebilen ayrıca yetkinlik sertifikalarına sahip profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız.

Kombi Bakım – 0212 674 04 64

Tesisat Ekibi Olarak Kombi Bakımını Nasıl Yapmaktayız?

Tesisat Ekibi olarak öncelikle siz müşterilerimize gelen teknik personelimiz sizlere kombi bakımı sırasında neler yapılacağı hakkında kısa bir ön bilgilendirme yapmaktadır. Daha sonra bakım işlemine başlamadan önce sıcak su ile kalorifer tesisatının ısıtma testi ve çalışma verimliliği kontrol edilmektedir.

Hermetik bacalı kombilerde ise önce fanın çalışması kontrol edilmeli ve daha sonra temizliği yapılmalıdır.

Atık gazı baca ile atan eski tip kombilerde ise kombilerin limit değerleri kontrol edilmelidir. Ek parçalarında oluşmuş oksitlenmeler temizlenmelidir. Kombinin güvenlik elemanları ve diğer parçaları kontrol edildikten sonra eğer parçalarda bir arıza tespit edilirse Tesisat Ekibi teknik personelimiz tarafından derhal arıza hakkında müşteriye bilgi verilmektedir. Müşterimizin onay vermesi durumunda Tesisat Ekibi olarak arızalı parçaya müdahale edilerek sizlerin güvenli ve konforlu bir kış geçirmeniz sağlanmaktadır.

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME