su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
Maltepe Su Kaçağı Tespiti - 0216 561 19 95 - Tesisat Ekibi Su Kaçağı Bulma, Tıkanıklık Açma, Petek Temizleme
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Maltepe Su Kaçağı Tespiti – 0216 561 19 95

Maltepe Su Kaçağı Tespiti – 0216 561 19 95

 

Evlerimiz yapılırken temiz ve atık su boruları sıvaların altında kalır ve yıllarca bu boruları görmeden kullanırız. Ama zaman içinde bazı nedenlerle borular yıpranmakta, delinmeler ve bağlantı yerlerinde açılmalar olmaktadır. Bu durumda da su sızıntıları, kaçaklar ve tıkanmalar yaşanmaktadır. Evde oturanlar için oldukça sıkıntı veren bu sorunu tesisatçıların çözmesi gerekmektedir. Ancak eski yöntemlerle çalışan tesisatçılar borulardaki sorunları tespit etmek için kırıp dökmedik yer bırakmayacaklardır. Bu yüzden de böyle bir sorunla karşılaştığınızda teknolojiye uyumlu çalışan bir tesisatçı bularak sıkıntı yaşamadan sorunuzu çözmelisiniz.

Maltepe su tesisatçısı firmamız müşteri memnuniyeti çalışma ilkesi, deneyimli usta elemanları ve teknolojik aletleriyle en kaliteli tesisat hizmetini vermektedir. Günün her saati firmamızı arayarak sorununuzu iletebilirsiniz. En kısa sürede ekiplerimiz evinize gelecek ve kolay bir şeklide sorununuzu çözecektir. Evinizde su kaçağı varsa sıkılmanıza gerek yok.

Maltepe su kaçağı tespiti ekibimiz özel aletleriyle gelecek, su borularının görüntülerini alacak ve görüntüleri inceleyerek kaçak yapan noktayı en doğru şekilde tespit edecektir. Böylece hiç bir yer kırılıp dökülmeden kaçak noktası bulanacaktır. Sadece o bölgede bir iki fayansın kırılmasıyla da sorun çözülecektir. Bu yöntemle eviniz inşaat alanına dönmeyecek, fazladan para harcamayacak ve günlerce evde sıkıntı yaşamayacaksınız. Eskiden kalorifer peteklerinin temizlenmesi de bir hayli eziyetli işti. Petekler sökülmekte, tazyikli su verilerek petekler temizlenmekteydi. Ama maltepe petek temizliği elemanlarımız modern aletlerle ve petekleri sökmeden petek temizliği yapmakta ve petekler ilk günkü gibi temiz olmaktadır. Böylece hem daha verimli çalışmakta ve sizi ısıtmakta ham de daha az enerji tüketimi olmaktadır.

Bu modern çalışma yöntemlerimizden yararlanmak için firmamızı telefonla aramanız yeterli olacaktır. Maltepe tesisatçı ekibimiz sadece 99 TL ye kırmadan dökmeden, bilgisayarlı tespit cihazı ile su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma hizmetleri sunmaktadır.

Leave a Comment

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME