su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
Petek Temizleme - 0212 674 04 64
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Petek Temizleme – 0212 674 04 64

Petek Temizleme kadrosu sizlere soğuk kış aylarına hazırlıksız yakalanmamak için önceden kombi ve petek temizleme yapılmasını tavsiye etmektedir. Petek temizleme yapılmadığı taktirde peteğin verimi düşmekte ve ısı kaybı yaşanmaktadır. Tabi bununla beraber yüksek faturalar ortaya çıkabilir. Tesisat Ekibi Uzman Petek Temizleme Kadrosu  sizleri bu müşkil durumdan kurtarmak için hizmetinizdedir. Kış aylarınızın konforlu geçmesi ve yüksek miktarlarda fatura ödememek için Tesisat Ekibi Uzman  Petek Temizleme Kadrosuna  başvurabilirsiniz. Tesisat Ekibi profesyonel Petek Temizleme Kadrosu sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sunarak sizlerin konforlu bir kış geçirmenizi sağlayacaktır.

Petek Temizleme – 0212 674 04 64

Petek Temizleme

Petek Temizleme

Tesisat Ekibi Uzman Peteklerinizi ilaç ile  Temizleme Kadrosu Petek Temizlemeyi Nasıl Yapmaktadır?

Tesisat Ekibi Uzman  Kadrosu yıkama makinası yardımı ile tesisatın içerisi tamamen yıkar. Yapılan bu işlem yaklaşık olarak 1,5 – 2 saat sürmektedir. İşlemin amacı kimyasal maddelerinde yardımıyla tesisat boruları içerisindeki çamur ve tortuları tamamen atmaktır.

Yerden ısıtma sisteminde Tesisat Ekibi Uzman Petek Temizleme Kadrosu, mobil sistem temizleme makinası yardımı ile tüm odalara giden boruları ayrı ayrı temizlemektedir.  Tesisat Ekibi Uzman Temizleme Petek Kadrosu bu işlemin ardından borularda bulunan tüm çamurları gidermiş olur.  Dilerseniz Tesisat Ekibi Uzman Kadrosu bu işlemi özel kimyasal yardımı ile yapabilir. Kimyasal maddeler yardımı ile yapılan bu temizleme işlemi sayesinde borularda bulunan kireç, su taşı ve benzeri maddeler tamamen temizlenmektedir. Tesisat Ekibi Uzman Peteklerinizi temizleyen Kadrosu sizlerin petek temizleme ihtiyaçlarınıza teknolojik ekipman ve tecrübeleriyle birlikte cevap verebilmektedir.

Petek Temizleme – 0212 674 04 64

Petek Temizleme Zamanının Geldiğini Nasıl Anlarsınız?

Peteklerin alt kısımlarını elimizle kontrol ettiğimizde bu bölgelerin soğuk olması hatta en önemlisi kombiye en uzak olan peteğin soğuk olması yada tüm peteklerin aynı sıcaklığa sahip olmaması bizlere tıkanıklık olduğunu göstermektedir. Tesisat Ekibi Uzman Petek Temizleme Kadrosu olarak birey temizlik yapmamanızı öneririz. Birçok kişi petekte bulunan havayı alarak yada peteğin içerisinde bulunan pis suyu boşaltarak temizlendiğini düşünmektedir. Aslında bu işlemler yetersiz ve yanlıştır. Tesisat Ekibi Uzman Petek Temizleme kadrosu sizlere tavsiyemiz bu tip durumlarda uzmandan yardım almanız olacaktır. Tesisat Ekibi Uzman Petek Temizleme Kadrosu tecrübesiyle ve teknolojik imkanları ile her zaman sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

 

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME