Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Petek Temizleme 99 Lira Tesisatçı

Petek Temizleme 99 Lira Tesisatçı

Petek Temizleme 99 Lira Tesisatçı Kış aylarında ideal bir ısıda ısınmak ve konforlu bir ortamda yaşamak istiyorsanız kalorifer peteklerini mevsim başında temizletmelisiniz. Peteklerin düzenli bakımı ve temizliği yapılmazsa verimli ısınma sağlanamaz. Ama bunun yanında yüksek faturalarla karşılaşırsınız. Petek temizliğini profesyonel firmalara yaptırmak da en doğrusu olacaktır. Tesisat Ekibi firmamız petek temizliği konusunda her zaman sizin yanınızdadır. Firmamız su tesisatı, kalorifer tesisatı, kombi kurulumu, bakımı ve tamiri alanlarında hizmet veriyor. Su kaçağı bulma, tıkanıklık tespiti ve tıkanıklık açma, kalorifer petek temizliği, kombi, radyatör bakımı gibi tüm tesisat işlerini en yeni teknolojik cihazlarla yapıyoruz. Tesisat ekibimiz deneyimli ve cihazların kullanılması konusunda eğitimler almış kişilerden oluşuyor.

Kış aylarının ortasında soğukta kalmak istemiyorsanız zamanında petek temizliğini yaptırmanız gerekiyor. Firmamıza günün her saati telefon ederek petek temizleme talebinde bulunabilirsiniz. Temizleme ekibimiz size verilen randevu saatinde adresinize gelerek çalışmaya başlayacaktır. Kış başında petek temizliği yaptırmadıysanız, soğuk bir günde peteklerin ısınmadığını veya çok düşük ısı verdiğini görebilirsiniz. Petekler az ısı veriyorsa veya üst yarısı ısınıp alt yarısı soğuk kalıyorsa petekte su devir daiminin yeterince olmadığını, alt kısmında çamurlaşma olduğunu anlarız.

Bu tür durumlarda yapılacak tek şey peteklerin temizlenmesidir. Pek çok firma hala eski yöntemlerle petek temizleme hizmeti veriyor. Eski yöntemlerde petekler sökülüp basınçlı suyla yıkanır. Ama peteğin alt kısmına çöken tortular tam olarak temizlenmez ve bir süre sonra ısı verimliliği tekrar düşmeye başlar. Ancak firmamız kombi, radyatör, kalorifer peteği temizliğini teknolojik cihazlarla, bilgisayarlı robotla ve en kaliteli kimyasal ilaçlarla yapıyor ve petekler tam olarak temizleniyor. Kimyasallar dibe çöken tortuları parçalıyor ve sürekli basınçlı su verilerek tüm pislikler temizleniyor.

Petek temizliği yaptırarak çok daha verimli ısınacaksınız. Enerjiden ve enerji harcamalarından tasarruf edeceksiniz. www.tesisatekibi.com sitemizde petek temizliğinin nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Petek temizliği yapılırken çevre kirliliği yaratmıyoruz ve birkaç saat içimde petekler temizlenmiş oluyor. Firmamız için asıl olan müşteri memnuniyetidir ve bu nedenle işlem bittiğinde firmamızın bir yıllık garantisini veriyoruz. Uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarımızla da müşterilerimizin sıkıntı yaşamadan hizmet almasını sağlıyoruz. Petek temizliğinde en doğru adres firmamızdır.