su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya Fırsatını Sunuyoruz.
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

 Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya sizlerin konforlu bir kış geçirmesi için oluşturulmuş müthiş bir fırsattır. Peteklerin temizlenmesi süreci öncelerde sıklıkla kullanılan bir işlem değildi. Şimdilerde doğalgaz kullanımının artması ve bu kaynağın petekleri çokça kirletmesi dolayısıyla bu işlemin yuygulanma sıklığı artmıştır. Ama bu piyasa da bu işlemi gerçekten kaliteli yapabilen profesyonel firmaların sayısı çok azdır. Bunun ana nedeni ise firmaların petek işlerinde eleman almamak yerine daha fazla yüksek ücretlere tamir edilen beyaz eşya markaları için eleman yetiştirmeye çalışmalarıdır. Ancak firmamız Petek Temizleme Fiyatları Kampanyası bu alanda bir ilke imza atarak petek temizleme işlemi için ekibiplerine özel olarak elemanlar almış ve bunları 1 aylık süre zarfı boyunca kendi koşulları altında eğitmişlerdir. Sizde isterseniz petek temizliği işlemlerinizi bizim tarafımızdan yaptırabilir ve evinizi kışa hazırlayabilirsiniz.

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

Kış aylarına girmeden önce petek temizliği yapılmamış evlerde ve işyerlerinde kışın çok yüksek faturalara maruz kalınabilmektedir. Bunun başlıca sebebleri ise peteklerinizin kirli olması için ve ısınmadığı için kombinin ayarının daha fazla açılması ve dolayısıyla kombinin fazla yakmasıyla doğalgaz faturasının daha fazla kabarık gelmesinden problemdir. Fakat sizde peteklerinizi kış aylarına girmeden temizlik yaptırırsanız faturalarınız kabarık gelmeyecek ve odalarınız istediğiniz ısı ayarında olacaktır.

Petek temizliği yapılmayan işyerinde ya da evlerde o peteğin bulunduğu alan ısınamadığı için ödenen yüksek faturalarda da boşu boşuna verilmiş bir bedel olacaktır. Öyle ki 45 derece de ısınmayan bir evde kombinin ayarını arttırmak suretiyle 75 derece de doğalgaz yakılması da petekler tıkalı olduğu için size pek bir fayda etmeyecek bu sadece faturanın kabarmasına sebep olacaktır. Ancak bunun yerine petek temizleme işlemi uygulanmış bir evde yada işyerinde bu sorunların hemen hiç birini yaşamayacak ve kış aylarında ısınma sorunu yaşamayacaktır.

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

Kış aylarında çok fazla tercih edilen uygulamalardan biri ise petek temizleme işlemidir. Bu işlemin nasıl olduğundan biraz bahsetmemiz gerekirse peteklerin temizlenmesi işlemi kombinizden daha fazla verim alabilmeniz için yapılan bir uygulama olarak akıllara gelir. Günümüzde uzman petek temizliğini yapabilen firmaların sayısı oldukça az bulunmaktadır. Gerçek anlamda profesyonel bir temizlik işlemi yapabilen firma sayılıdır.

Eğer odanız eski zamanlarda ısındığı derece kadar o sene ısınmıyorsa ve daha fazla yakmanız gerekiyorsa maalesef ki petekleriniz tıkalıdır. Bir örnekle açıklamak gerekirse eskiden 55 derecede odanızın ısısı size normal geliyordu ve şu an 65 derecede yakıyorsanız ancak odaların ısınmadığını hissediyorsanız petekler tıkalıdır. Petekler tıkalı olduğu için gerekli derecede odaya yeterli ısı akışı sağlanmıyor ve bu sebepten ötürü odalar ısınmıyordur. Eğer gerekli seviyede ısı yetmiş olsaydı aynı derecede odalarınız ısınacaktı.

Çok kaliteli bir hizmet ve rahat sıcacık bir kış mevsimi. Yıllık olarak yaptırılması zorunlu olan petek temizliği bakımını gönül rahatlığı ile bizden talep edebilirsiniz. 2000 yılından beridir hizmet veren firmamız her zaman a kalite hizmet sunmaktadır. Vizyonumuzu ve misyonumuzu sürekli olarak geliştirerek her zaman daha ilerisini hedefleyen Tesisat Ekibi sektöründe öncü olmaktadır. Kalite ve Profesyonellik olarak farkını her zaman ortaya koyan ekibimiz bilgi ve deneyim olarak kendisini kanıtlamıştır. Güler yüzlü ve müşterilerimizi anlayan dinleyen ekiplerimiz müşterilerimizin isteklerine doğru yanıyı vermektedir. Tüm personelimiz ile sürekli olarak yeniliğe ve gelişime açık bir politika izlemekteyiz. Uzun süreden beri bu sektörde hizmet vermiş olmamız bizlere işinde güçlü bir deneyim kazandırmıştır.

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

Petek Temizleme Fiyatı ve Kampanya ile firmamızdan alacağınız hizmetden önce ekiplerimiz sizlerden gelecek olan talebi dinler. Sorunların kaynağını ve çözümleme şeklini belirleyen ekiplerimiz derhal işleme geçmektedir. Ekiplerimizin kullandıkları teknolojik makina sayesinde petekleriniz sökmeden hız bir çözüm sunmaktadırlar. İlk etap olarak petekleriniz ve sisteminiz soğuk ile yıkanmaktadır. Soğuk su ile yıkama işleminin ardından tekrar sisteme sıcak su alınır. Sıcak su ile birlikte düzgün bir temizlik yapılması için kimyasal madde kullanmaktayız. Bu kimyasal maddenin petek temizliği için özel olarak imal edildiğini belirtmek isteriz. Avrupadan özel olarak getirtilen a kalite kimyasal temizlik işleminde büyük avantajlar sağlayacaktır. Ekiplerimizin elindeki son sistem petek temizleme makinası sisteme basınç uygulacaktır. Basınç ile birlikte dolaşımı sağlanan su ve kimyasal etkisini gösterecektir. Peteklerinizde ve tesisatınızda yapılan bu işlem sonrası sanki yeni bir ısıtma sistemi gibi olacaktır.

Kombi yada merkezi sistem kalorifer tesisatınızı verimli bir şekilde kullanmak için mutlaka Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanyası fırsatından faydalanın. Kusursuz bir ısınma sağlamak ve konforlu bir kış için bu işlemi kesinlikle aksatmamanızı öneririz. Bu hem ısıtma sisteminizden yüzde yüz fayda almanız hemde uzun süre faydalanabilmek için çök önemlidir. 7/24 çalışan ekiplerimizden destek almanız için beklemenize gerek yok. Biz her zaman sizlere bir telefon kadar yakın olacağız. Mobil ekiplerimizin sayısı ve hızı sayesinde İstanbul’un her ilçesine ve semtine hizmet götürmekteyiz.

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya kullandığımız bu teknolojik cihaz sayesinde hem daha ucuz hem daha uzman bir temizlik yapılabilmekteyiz. Günümüzün teknolojisinde yalnız kurumsallaşmış olan firmalar petek temizleme işlemini makinalar yardımıyla yapmaktadır. Makina ile birlikte özel petek temizleyici kimyasal madde kullanılmakta ve daha verimli bir sonuç elde edilmektedir. Bu makinalar petek temizleme işlemi için özel olarak üretiliyor. Firma olarak her geçen gün ilerleyen teknolojinin yeniliklerini hizmet kalitesini arttırmak için takip ediyoruz. Bu sayede sizlere olan hizmet kalitemizi her zaman en uç seviyede tutarak gücümüze güç katıyoruz.

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

Günümüzde bir çok evde ve işyerlerinde yaygın olarak kullanılan! Merkezi sistem yada kombili kalorifer ısıtma sistemi ile bu sorunun önemi artmıştır. Rutin olarak petek temizliği yapılması gerekli olarak görülen bir işlemdir. Bu kadar yaygınlaşan ve dolayısıyla talep oluşan bu piyasada işinde usta olmayan birçok firma ve usta ortaya çıkmıştır. Bizler Tesisat Ekibi olarak 2000 yılından bugüne verdiğimiz hizmetlerimiz ve tecrübelerimiz ile uzmanlığımızı kanıtladığımız bu sektörde kurumsallaşmış olan bir firmayız. Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm işlerin arkasında durarak piyasaya kendimizi kanıtlamış durumdayız. Makine ile Petek Temizleme Fiyatı yine siz müşterilerimizin ucuz ve kaliteli hizmet alarak memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir. Yıllar geçtikçe eskiyen peteklerinizin profesyonel bir şekilde bakım ve temizlik yaptırarak elde edeceğiniz kazanımları sizlerde fark edeceksiniz. Enerji veriminin ne kadar arttığını ve bunun faturalarınıza ne kadar olumlu yansıdığını göreceksiniz.

Petek temizleme uygulaması modern makina kullanılmadan uygulandığı taktirde kaliteli bir hizmet olmaz. Bu yüzden Makine ile Petek Temizleme Fiyatı indiriminden faydalanarak kalitesiz petek temizleme işleminden uzak durun. Tek tek petekler sökülerek atölyelerde temizlenmesi artık geride kalmıştır. Ayrıca bazı firmalar bazı kimyasal maddeler kullanarak tesisata zarar vermektedir. Boruların ve peteklerin yıpranmasına sebeb olarak peteklerin ömrünü kısaltmaktadır. Aynı zamanda da sizlere daha fazla zaman kaybetttirmektedir. Bu şekilde sök tak yapılarak uygulanacak temizlik sizleride zahmete sokacaktır. Makine ile Petek Temizleme Fiyatı indirimi sizleri sök tak derdinden kurtaracaktır.

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

Ekiplerimiz konusunda uzmanlaşmış olan ustalardan oluşmaktadır. Bütün personelimiz yaptığı işin ustası olup özel olarak seçilmiştir. Firma kurallarına bağlı olarak her daim müşterileri anlayan ve onlara yardımcı olan bir hizmet politikası ile çalışmaktadırlar. Bu hizmetleri size sunabilmek için sizlerden telefonlarınız bekliyoruz.

Isınma sisteminizden sağlıklı bir şekilde ısı alabilmeniz için peteklerinizin ve tesisatınızın rutin olarak her zaman bakım yapılması gerekmektedir. Petek Temizleme kampanyamızdan den faydalanmanızı öneririz. Sistem içerisinde dolaşan suyun tam randımanlı bir şekilde dolaşması ile kaliteli bir ısı edebilirsiniz. Bununla birlikte sistem içerisinde birikmiş olan partiküller pompanızı zorlar ve düzgün çalışmamasına sebeb olur. Düzenli olarak yapılması gereken temizleme işlemi aksatılırsa ısı kaybı yaşamanıza ve sistemin bozulmasına sebeb olur. Sistemde bulunan kombinin yanı sıra radyatöründe metal olmasından dolayı partikül oluşur. Bu partiküller birikerek zamanla çürümeye yol açmaktadır. Çürüme ve paslanma yüzünden suyun daha fazla kirlenmesi meydana gelir.

Peteklerinizi el ile kontrol ettiğiniz zaman alt kısmı ile üst kısmı arasında bayağı bir ısı farkı oluştuğunu fark edecekziniz. Tabiki bu Sorun ile birlikte faturanızın artması kaçınılmaz olacaktır. Siz kombinizin derecesini ne kadar arttırırsanız arttırın eviniz yada işyeriniz yeteri kadar ısınmaz. Bu noktada yapılması gereken tek şey doğru ve işin ehli tarafından bir hizmet almak olacaktır. Genel olarak yanlık olarak yapılan petek temizliği peteklerinize zarar verebilmektedir. Petek Temizleme Fiyatları Şok indirim ile sizlerin yanındayız. Peteklerinizi soğuk su ile yıkamak kesinlikle hiçbir işe yaramayacaktır. Ekiplerimiz bu hizmeti makina ve petek temizleyici kimyasal madde ile yaptığı için garantili çözüm sunmaktadır.

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

İstanbul’da tüm ilçelere ve semtlere hizmet sağlamaktayız. Eskiyen ve uzun süre temizlik işlemi yapılamamış tesisatınızda tıkanma işlemi ile karşılaşırız. Birikme ile oluşan tıkanıklık ile boruların iç çapı küçülür ve suyun dolaşımı zengeller. Peteklerinizin alt kısmında birikmiş olan tortularda aynı şekilde ısı alış verişini tıkar. Petek Temizleme Fiyatları kampanyası sayesinde yaptıracağınız temizlik ile sizleri bu dertlerden kurtaracağız. Bu şekilde bir işlemde verim alabilmek için Tesisat Ekibi gibi profesyonel bir destek almanızda fayda olacaktır. Bazı firmaların yada ustaların sadece soğuk su ile yıkayarak yapacağı temizliğin hiçbir faydası olamayacaktır. Bir de bu temizliği peteklerinizi sökerek yapmaları hem işlem süresini arttıracak hem de ortalığın kirlenmesine sebeb olacaktır. Ilık su ile yapılan temizlik peteklerde biriken olan kirecin ve tortuların sökülmesine imkanı yoktur. Kusursuz bir temizleme işlemi için kimyasal madde, sıcak su, ve makina kullanılması zorunludur. Petek Temizleme Fiyatları kampanyası ile talep eden müşterilerimizin apartman yada tesislerinde de hizmet veriyoruz.

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

Ustalarımızın çok daha verimli hizmet uygulayabilmesi için kullandığımız son model makina sayesinde petek sökerek temizlik işlemin tamamlıyoruz. Yüksek performanslı ve sağlıklı bir temizlik işlemi için kurumsal bir firma olarak teknolojiden yararlanıyoruz. Ayrıyetten hizmetin kalitesini daha da arttırmak amacı ile Avrupadan özel olarak getirdiğimiz kimyasal madde ile yapıyoruz. Bu maddenin temizlik esnasında kullanımı ile petekler içerisinde koruyucu bir tabaka kaplamaktadır. Oluşan bu tabaka sayesinde çözülmüş tortuların yanısıra tüm bölgelerde tekrar tortu ve kireç kaplamasını engellemektedir. Sektörde kullanılan öbür kimsayal maddeler gibi aşındırıcı özelliği bulunmamaktadır. Asitli madde içermediği için peteklerinizde ve borularınızda herhangi bir hasara yada aşınmaya sebeb olmamaktadır.

Günün 24 saati telefonlarımız Petek Temizleme Fiyatları ile sizlere hizmet vermek için açık bulunmaktadır. Mobil ekiplerimiz ile sizler için çalışarak tüm semtlere hizmet verebilmektedir. Gündüz yada gece sizin istediğiniz zaman bizlerden hizmet alabilirsiniz. Su kaçağı bulma ve pimaş açma hizmetleri de sağlamaktayız. Tarafımızdan hizmet talepleriniz olduğunda ekiplerimiz aynı gün içersinde arızaya ya da bakıma müdahale için koşmaktadır. Müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünen ekiplerimiz vermiş olduğu hizmetlerinde memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Belli aralıklarla temizlenmeyen petekleriniz zamanla kireç ve biriken tortulardan yüzünden tıkanır. Fakat siz kullanıcılar bu tıkanıklığı gözle göremezsiniz. Yalnız el ile kontrol edildiğinde ya da mekan içi sıcaklık  düştüğünde fark etmeniz mümkündür. Tıkanmış olan olan petekler kombinizin normalin çok üstünde yakıt tüketmenize sebeb olmaktadır. Bununla birlikte tıkanıklıktan dolayı pompa arızası, eşanjör delinmesi ve radyatör musluklarının kapanmasına da neden oluşturur.

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

Petek Temizleme Fiyatları kampanyası ile size sağlayacağımız bakım hizmeti beraberinde birçok artı kazandıracaktır. Uzman bir şekilde olarak yapılan bir işlem yaklaşık olarak  1,5 – 2 saat sürmektedir. Temizleme işlemi esırasında yapılan uygulamaya başlamadan soğuk su ile durulama işlemi yapılır. Sade su ile yıkama işleminde modern petek temizlme makinası kullanılır. Yıkama işlemininden sonra tekrar ısıtma sistemine alınan sıcak su ve özel kimyasallar sistem içerisine alınır. Özel Petek temizleme makinamız yardımı ile sisteme basınç gönderilir. Gönderilen basınçlı su ve kimyasalın dolaşmasını sağlayarak randımanlı bir temizlik oluşturur. Ustalarımızın sökmeden gerçekleştirecekleri bu uygulama müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayabilektedir. Ekibimiz Petek Temizleme Fiyatları ile siz değerli müşterilerimizde bu rutin bakım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kabarık doğal gaz faturalarından kurtulun hem konforlu şekilde mekanınızı ısıtabilirsiniz. Bu sayede kombinizin ömrü bu sayede daha uzun ve verimli olur. Mobi 7/24 hiç durmaksızın sizlere hizmet vermektedir. Sizlerde rutin bakımınızı yaptırarak rahat etmek istiyorsanız bize ulaşın.

Petek temizleme Fiyatları istanbul için bölgede kış sezonu boyunca sürekli ekibimiz bulunmakta ve her gün servis hizmeti vermektedir. Bizlere hemen ulaşın petek temizleme için en yakında bulunan ekibimizi size yönlendirelim. Ekibimiz tesisatınızı baştan sona analiz edip nerede hataların bulunduğunu, ısınmaya engel olan nedenleri sizlerle paylaşır ve işbaşına ondan sonra başlar. Süreç boyunca tüm müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

Yapacağımız uygulamalarda herhangi bir kırma dökme yaşanmamaktadır ve ayrıca işlemlerde profesyonel uzman personeller görev almaktadır. Kesin sonuç aldığımız bu petek yıkama işlemlerinde problemler tamamen ortadan kalkmaktadır. İster yeni tesisat olsun ister uzun süredir kullandığınız petekler olsun hepsine firmamız tarafından müdahale yapılmaktadır.

Ekibimizden talep edeceğiniz petek temizleme hizmeti size gecikme süreli randevu verilmez. Çoğunlukla bize ulaşmanızdan hemen sonra! Size en yakın da bulunan ekip aynı gün içerisinde yönlendirilir ve hızlı şekilde temizleme ve yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kışın gelmesi, soğukların başlaması ile peteklerde problemler ortaya çıkmaktadır. Petek temizleme ekibi olarak tam ısı almanız için peteklerde tüm yıkama ve temizlik işlerini yerine getiriyoruz. Çalışmalarımız sonunda peteklerde alt kısımlarda biriken tortular, paslar ve kirler! Özel robot sayesinde hızlı bir şekilde yıkanır ve ilk günkü halini alır. Peteklerde en sık yaşanan sorunların başında gelen üst kısımların ısınıp alt kısımların ısınmama sorunu. Bu şekilde son bulur ve bir daha yaşanmaz.

Kalorifer sistemine aktarılan suda bulunan artıklar, su taşları, pas, küf, kireç taşı ve yosun gibi yabancı maddeler. Ve kireç tortusu zamanla radyatör içlerinde ve kalorifer tesisatı parçalarında birikme yapabilmektedir. Bu birikimin sonucunda kalorifer sistemi verimli çalışmamakta ve ısınma problemleri görülebilmektedir.

Petek Temizleme Fiyatları ve Kampanya

Peteklerde oluşan tıkanıklığının belirtileri olan peteklerin bir kısmının ısınmaması, peteklere sıcak suyun hiç akmaması, kombinin tıkanmadan dolayı devamlı arıza çıkarması. Kombi filtresinin çok sık tıkanması durumlarında radyatör temizliği yaptırılması gereklidir. Ayrıca 2 yıl boyunca kalorifer tesisatı ve kombi için hiçbir temizleme işlemi yaptırılmamışsa eğer! Herhangi bir belirti görülmese bile, tasarruflu yakıt kullanımı ve tasarruf açısından. Petek temizleme Fiyatları ile Tesisat Ekibine yaptırılması tavsiye edilmektedir.

Leave a Comment

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME