su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası olarak sizlere petek temizliği ve bu petek temizliği nasıl yapılır hakkında kısa bir tanıtım yazısı sunmak istiyoruz. Yaklaşan kış aylarında hepimizn en büyük sorunu düzgün ısınmayan peteklerdir. Kış aylarında en çok ihtiyacımız olan şey ekonomik ve az yakıt harcayarak daha fazla ısı elde etmektir. Bunun olması için ise peteklerimizin periyodik bakımlarının zamanında yapılması gerekmektedir. Piyasada yapılan petek temizliğ firmalarınun kullandığı ucuz ve kalitesiz ürünler peteklerimizin daha çabuk kireçlenmesini sağlamaktadır. Kireçlenen peteklerin ısıyı ortama vermesi çok zordur. İstenilen ısının alınanaması ve yada ortama erişememesi kombilerin daha fazla seviyede çalışması ve çalışan kombilerin daha fazla yakıt tüketmesi demektir. Bu sebepten dolayıdır ki evlerimizde yüksek faturalar gelmektedir.

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Geneli – 0212 674 04 64

 

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası

Tesisat ekibi olarak istanbul genelinde yaklaşık 2000 yılından beridir hizmet vermekteyiz. Ekibimiz gezici araç filosu ve profesyonel ustaları ile istanbul genelinde anadolu ve avrupa yakasında her türlü tesisat arızasına karşı 7/24 teknik servis desteği vermektedir. Ustalarımız kendi uzmanlık alanlarında uzun süren eğitimler almaktadır. Ustalarımız aldıkları eğitimleri neticesinde kullandıkları ekipmanlar ve saha tecrübesi bakımdan bütün firmalardan daha uzman ve tecrübelidirler.

İstanbul genelinde birçok tesisat firması vardır. Petek temizliği yapan bu alanda uzman olduğunu söyleyen firmalar kullandıkları ucuz malzemeler ile sizlere yüksek fiyatlara petek temizliği hizmetleri vermektedirler. Petek temizliğinde sizlere verdiğimiz hizmetimiz tamamen garantilidir.

Ustalarımız peteklerinizi durumuna göre sökmeden yerinde petek temizliği verebilmektedirler. Kullandıkları son teknoloji ekipmanlar yardımı ile sizlere verdikleri hizmet sonrasında peteklerinizden maksimum performans sağlayacaksınız. Bunun garantisini firmamız olarak sizlere sunmaktayız.

Kullandığımı Petek temizliği kimyasalları tamamen Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından onaylıdır. Bu kimayasal Avrupa da en çok kullanılan petek temizliği kimyasalıdır. Bu kullanılan kimyasal sayesinde peteklerinizi içinde bulunan kireçlenme tamamen yok olacaktır. Ve sıcak suyun Petek içerisinde yaygın ve rahat olarak dolaşmasını sağlayacaktır. Peteklerimizin daha fazla ısıyı ortama yaymasını sağlayacaktır.

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Geneli

Petek temizliği olarak kullanılan diğer bir yöntem ise petek tesisatının tamamının temizlenmesidir. Bunun için evlerinizin kirlenmemesi için ustalarımız en doğru yeri seçmektedirler . Bağlantının doğru yapılması evin kirlenmesini önleyip, dışarıya atılacak tortu ve kireç parçalarının uzun yol almasını engelleyecektir. Genelde bağlantı için tercih edilen bölgeler kombinin altı ya da banyodaki havlupan vanalarıdır. Kullanılan makinenin hava ve suyla çalışması en önemli konulardan biridir. Kalorifer borularının hacim olarak küçük olduğu ısıtma tesisatlarında, sıkıştırılmış hava ve su, radyatörün içerisine girdiği anda geniş bir alanla karşılaşır. Peteğin dibine oturmuş tortuları bir anda havalandırarak sistemden dışarı atmayı sağlayan makineler 2 ila 3 bar arası çalışmaktadır. Çıkış borusundan temiz su gelene kadar petek temizleme işi sonlandırılamaz. Radyatör temizliği yapıldıktan sonra, kalorifer tesisatının büyüklüğüne göre bazik özelliğe sahip koruma ve temizleme kimyasalı atılarak sökülen parçalar yerine takılır. Kombinin su seviyesi ayarlanıp peteklerin havası alındıktan sonra sistemi çalıştırabilirsiniz.

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası olarak sizlere bu yapılacak olan işlemlerin tamamını garantili ve en ucuz fiyata sunmaktayız. Petek Temizleme Fiyatları istanbul Geneli olarak sizlere yeni tutacağınız evlerinizde, iş yerlerinizde yada okullarda petek temizliğinizi zamanında yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Tesisat ekibi olarak ve Petek Temizleme Fiyatları istanbul Geneli olarak sizlere bu hizmetlermizi 7/24 durmadan sunmaktayız.

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası olarak sızlerden gelen arıza ıhbar telefonları sonrasında sızlere en yakın ekiplerimizi sizin adresinize yönlendirmekteyiz. Ekiplerimizin adresinize kısa sürede ulaşmakta ve arıza noktasına kısa sürede ince ve titiz bir işçilik yardımı ile müdahale etmektedirler.

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu Ve Avrupa Yakası 7/24 teknik servis desteği.

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası ekiplerimizi petek temizleme su kaçağı bulma pimaş açma tıkanıklık açma ve tesisat arızalarınızın tamamında sizlere uzman ve kaliteli bir hizmet ile servislerini sunmaktadırlar.

Sizlerde her türlü petek temizleme yada tesisat arızalarınız için sitemiz üzerinden yada telefon numaralarımızdan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Tesisat ekibi uzman kadrosu olarak müşterilerimizden aldığımız en büyük soru  petek temizliği ne zaman yapılmalıdır ?” sorusudur. Uzmanlarımızın bu konuda fikirleri ve bizlerin siz değerli müşterilerimize önerisi petek temizliği her sene periyodik olarak yapılmalıdır. Yeni tutulan bir ev yada ofiste kişiler ilk olarak evin tüm tesisat sistemlerini kontrol ettirmelidirler. Bu sayede evlerimizde daha az faturalara daha fazla ısı elde edeceğiz. Bu tasarruf yaparak ekonomik anlamda rahatlama sağlayacağız.  Peteklerimizin ısı olarak istenilen seviyede olmamasının en büyük nedenleri kullanıcılarımızın her yıl kombi bakımını düzenli yaptırırken petek temizliğini yaptırmamasından kaynaklıdır.

  • Kalorifer Peteklerinizin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise
  • Petekler hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde istenilen ısıyı elde edemiyorsanız.
  • Peteklerinizin altı ısınmıyorsa
  • Ev içinde bulunan odalarda ki en  son petek hiç yanmıyorsa
  • Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa
  • Kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir temizliği yapılmamış ise yada bakımları zamanında yapılmadı ise
  • Kombi filtresi sürekli olarak tıkanıyorsa

Peteklerimizin bakımları yapılması gerekmektedir. Yeni tutuğunuz ofis yada ev de eğer bu yukarıda maddelerin hiç birini bilmiyorsanız mutlaka petek temizliğinizi yaptırmanızı önemle tavsiye etmekteyiz. Peteklerinizi bakımı size her türlü maddi olarak kar sağlayacak ve soğuk kış aylarında daha fazla ısı ile daha rahat bir ortam sağlayacaktır.

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası olarak petek temizliğinizde kulladığımız koruyu maddeden sizlere biraz bahsetmek istiyoruz. Kullandığımız bu kimyasala madde sizlerin kireçlenen çaydanlığınızı kireçlerini çıkartmak için kullandığınız gibi bir kimyasal maddedir. Bu sıvı sayesinde peteklerinizin için deki kireçlenme kısa sürede yok olmaktadır. Petekleriniz ilk kuruluduğu günki kadar güçlü ve temiz olmaktadır. Bu sıvı sayesinde peteklerimiz daha yüksek performans ile çalışabilmektedir.

Evet tesisat ekibi olarak petek bakımında uyguladığımız kaliteli ve kesin çözümler sayesinde İstanbulda en çok tercih edilen ve istanbulun en eski tesisat firması olarak yıllardır sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Tesisat ekibi olarak kendimizi her geçen gün gelişen teknoloji yakından takip ederek sizlere en gelişmiş teknolojik ekipmanlar ve bu ekipmanları kullanmasını en iyi şekilde bilen uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası olarak sizlere peteklerinizden en iyi şekilde hizmet ve verim almanız için son teknoloji ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sizlerde uzman kadromuzdan teknik servis desteği almak ve siz sunduğumuz kaliteli hizmetlerden hemen yararlanmak için bize sitemiz üzerinden yada telefon numaralarımızdan hemen ulaşınız.

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Anadolu ve Avrupa Yakası – 0212 674 64 04

Petek Temizleme Fiyatları istanbul Geneli petek bakım hizmeti vermekle kalmıyor siz değerli müşterilerimize peteklerin neden yanmadığı hakkında çözümler ve yaptığımızı hizmetlerimizi sizlere anlatarak bu konular hakkında sizlere bilgiler sunuyoruz. Tesiat ekibi olarak hizmet verdiğimiz her alanda uzun süren profesyonel ARGE araştırmaları yaptık. Sizlere sunduğumuz her makale ve yazılarımızda bu konular hakkında elde ettiğimiz çözümleri sizler ile paylaştık.

Sizlerde kaliteli ve uzman bir kadrodan hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçebilrsiniz.   Tesisat ekibi olarak 2000 yılından bu konular hakkında sizlere durmadan hizmetlerimizi sunmanın gururunu yaşamaktayız.  En büyük zenginliğimiz siz değerli müşterilerimizin yüzlerinde oluşan o güzel tebessüm ve mutluluktur.

 

 

Leave a Comment

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME