Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Petek Temizleme Sökmeden Ve Petek temizleme Fiyatları

Petek Temizleme Sökmeden Ve Petek temizleme Fiyatları

Petek Temizleme Sökmeden Ve Petek temizleme Fiyatları

Petek Temizleme Sökmeden Ve Petek temizleme Fiyatları ile sizlere yaklaşan kış aylarında peteklerinizden daha fazla ısı almanız için hizmetlerimizi 7/24 sunmaya devam etmekteyiz. Petek Temizleme Sökmeden Ve Petek temizleme Fiyatları ile garantili petek temizliği hizmetini sunmaktayız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında gezici ekiplerimiz ile sizlere sökmeden petek temizliğini yapmaktayız.

Petek Temizleme Sökmeden Ve Petek temizleme Fiyatları

Kış Aylarında Peteklerde ısınma sorunu sık rastlanan bir problem olmakla birlikte, özellikle kış aylarında ciddi zorluklara yol açabilmektedir. Doğalgaz faturalarının yüksek gelmesine karşın, peteklerin içerisinde düzenli olarak ısının dolaşamaması ve bununla bilrlikte kombinin ayarının artarak daha fazla maliyete daha az ısı üretmesi anlamına gelmektedir. Petek temizleme yaptırmadan bu sorunu çözülemeyeceği gibi, bu işlemin yapılabilmesi için profesyonel ve uzman yardım alınması şarttır.

Tesiat ekibi Petek temizleme işleminde profesyonel işlemler uygulamaktadır. Bu işlem avrupa standartlarına uygun Petek temizleme kimyasalının Petekler içerisine aktarılması yoluyla yapılmaktadır. Peteklerin içinde bu kimyasal madde, Son teknolji özel bir cihaz yardımıyla püskürtülerek, içerideki kir ve kirecin temizlenmesini sağlar. Aynı şekilde, temizleme işlemi bittikten sonra yine cihaz yardımıyla içerideki su çekilir ve petek temizliği işlemi tamamlanmış olur. Bu aşamaların hiçbirinde peteklerin sökülmesine gerek kalmayacağı gibi, işlemin yapıldığı alan da hiçbir şekilde kirlenmemiş olur.

Peteklerimizden üst seviye verim almak için periyodik petek bakımı yapılması şarttır.

İstanbul Anadolu Ve Avrupa yakasında  Petek temizleme işlemlerini hızlı bir şekilde ve ekonomik ücretler ile çözümleyen Tesisat ekibi tesisatlarınızdaki , verimliliği %40’a kadar arttırdığı gibi, bir yıl boyunca ısınma sorunu yaşamamanızı da garanti eder. Petek Temizleme Sökmeden Ve Petek temizleme Fiyatları çin Ev, fabrika, iş hanı, ofis gibi alanlarda kısa sürede tüm kalorifer petekleri için işlem yapan ve ekonomik petek temizleme ücretleri ile hizmet veren firmamız, İstanbul’un her bölgesinde gezici ekipleri ile 7/24 çözüm sunmaktadır.

Petek temizliği hizmeti almak ve Tesisat ekibi farkıyla tasarruf sağlamak için bize web adresimiz yada telefon numalarımızdan 7/24 ulaşabilir, İstanbul’un neresinde olursanız olun, 24 saat boyunca garantili hizmet alabilirsiniz.

Leave a Comment