Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Tesisat Ekibi Petek Temizliği

Tesisat Ekibi Petek Temizliği

Tesisat Ekibi Petek Temizliği

İstanbul’un en çok tercih edilen ve sevilen tesisat firması olan Tesisat Ekibi Petek Temizliği sizlere hizmetlerini kesmeden devam etmeye ve sunmaya devam etmektedir. Yaklaşan kış sezonunda ve gelen soğuk havalarda en çok ihtiacımız olan şey peteklerimizin bizlere sunacağı sıcak ortamdır. Daha az maliyet ve daha fazla ısı almak için peteklerimzin bakımlarını zamanında yaptırmamız gerekmektedir.

Zamanında bakımları yapılan peteklerin düşük maliyet ile daha fazla ısı verdikleri bilinmektedir. Tesisat ekibi olarak yaptığımız her işlemlerimiz garantili ve kesin çözümlerdir.

Tesisat Ekibi Petek Temizliği – 0212 674 0464

Tesisat Ekibi Petek Temizliği  kireçlenmiş, paslanmış ve petek tabanlarının arkında tortulaşmış maddelerin oluşması itibarı ile kalorifer peteğinin tam anlamıyla su dolaşımını sağlayamaması ve boruların tıkanmış olması itibariyle uzman tesisatçı şirketimiz sebebi ile yapılan bir işlemdir.

Petek temizleme işleminde şirketimiz elemanları, hususi kimyasal içeriklerle beraber uygar temizleme cihazları kullanmaktadır. Kaloriferlerdeki ısınma derdi, su akışının hızlı bir biçimde sağlanamadığı yıllarda ortaya çıkmasından dolayı petek temizleme işlemindeki en temel erek bu suyun içinde mevcut durumda bulunan kireç ve gibi yabancı maddeler yüzünden zayıflamış durumdaki su akışını talep edilen seviyesine ulaştırmaktır.

Peteklerin içinde yıllarca birikmiş olan ve tepkime oluşturan bu kimyasal maddeleri ve kireçlenmeyi ortadan kaldırmak için uygulanan özel kimyasal maddeler yardımı ile arzulanan su akış hızını lüzumlu seviyeye çıkarmak çok fazla geç ısınma ve ya hiç ısınamama problemini de çözmüş olmak demektir.

Kombi ve kalorifer peteklerinizi monte, de-monte olayına girmeden hemen temizleme işlemini gerçekleştirebilen kuruluş olarak, ısıtma sisteminizden aşırı daha yüksek verim elde edebilmeniz için bu işin dikkat çekici aralıklarla yapılması gereken bir bakım olduğunu vurgulamak istiyoruz.

Böylelikle kış aylarında yakıt tasarrufunu elde etmiş olacaksınız ki bu faturaları dert etmeden epey bir sorunsuzca bir şekilde ısınabilmenin tadını çıkarabileceksiniz.

Isıtma sisteminin kirlenmesi sudaki kireç, ısı ve bakteridir. Peteklerdeki su ısınmaya başlayınca sudaki kireç yüzeye yapışır ve yüzeye yapışır. zaman geçtikçe peteklerde ısı kaybı başlar.

Böyle bir halde petek temizliği yapılması gerekir. Peteklerin kirlenmesi ısı kaybına ve maddi yönden de kayıplara sebep olur. Peteklerinizi temizleterek hem kombiden yüksek verim alır hem de 0-40 oranında yakıt tasarrufu sağlamış olursunuz.

Kış geldiği zaman nasıl baca temizliği mühim ise kaloriferli evlerde de petek temizliği yoğun şekilde önemli bir şeydir.

Tesisat ekibi petek temizliği ile evinizde, işyerinizde bulunan radyatörlerin temizliğine ciddiyet vermelisiniz. Petek temizliği yardımı ile hem faturalarınız daha düşük gelmeye başlar hem de yakıt tasarrufu yaparak daha fazla ısınmaya başlarsınız. Peteklerin kirlenmesi daha fazla yakıt harcanmasına sebep olacaktır.

Daha çok ısı kaybına neden olmamak ve yakıt tasarrufu yapmak için yapmanız gereken Tesisat ekibi petek temizliği ile peteklerinizde biriken tortuları, bakterileri ve çamurlaşan bölümleri temizlemektir. meselesi için uzman ve profesyonel ekibiz yardımıyla isterseniz evlerinizde isterseniz işyerlerinizde kirlenmiş peteklerinizi temizletebilirsiniz.

Yapmanız gereken ise tesisat ekibi ile iletişime geçmeniz halinde gelerek tüm hizmetlerimizi görmek ve hizmetlerimizden kaliteli ve uzman biçimde yararlanmak için uzman kadromuz ile

iletişime geçmektir.

 

Tesisat Ekibi Petek Temizliği – 0212 674 0464

 

Petek ya da Radyatör temizliğinde çevresi kirletmeden makina ile bir noktadan bağlanarak temizliğinizi profosyonel şekilde yardım alarak yaptırmak kombinizide,sizede cok faydalı olucaktır.
Kombi ve kat kaloriferi tesisatınız kapalı dönem bir sistem bulunduğu için siz oluşan kireçlenmeyi ve tıkanıklığı göremezsiniz. (Kombi cihazınızda arıza çıkana kadar)
Oluşan kireç ve tıkanıklık ısı transferini düşürerek olması gereknden daha fazla yakıt yakmanıza sebep olur. öteki taraftan kombinize eşanjör delinmesi, pompa arızası, radyatör musluklarının kapanmamasına sebep olur.

Petek temizliği nasıl yapılmaktadır ; nitelikli bir temizlik işlemi yaklaşık 1,5 -2 saat sürer. Bu süre içerisinde yapılan işlemler önce tesisatın içerisi temiz su ile yıkanır. Bu yıkama işlemi makine sayesinde yapılır. Yıkamanın ardından bu çamurlaşma ve tortuların tesisat borularının içinden tam olarak atmak için kimyasal ve makine kullanılır.

Yerden ısıtma sistemlerindeki çok aşırı çamurlaşmayı mobil sistem temizleme makinemiz ile temizliyoruz. Her odaya ayrı ayrı giden boruları tek tek temizliyoruz. Temizlik işlemini makine ile yaptığımız için boruların içinde çamur tabakasından yapıt kalmıyor. Bu işlemi bununla beraber kimyasalla yaptırmak dileyen müşterilerimiz için özel kimyasal ile temizlik yapılabiliyor.

Bu kimyasal borular arasında biriken kireç, su taşı ve benzeri maddeleri bulunmamaktadır eder. Rem-ar tesisat radyatör ve yerden ısıtma temizlik fiyatımız şuan kampanyalı olduğu için kaçırmayın. 120 m. kareye kadar temizlik fiyatımız sabittir.

Zaman içinde petek tıkanır. Bu hal yeterli derecede ısınmama sorunlarına sebep olur. Yüksek ısı elde etmek için her sene radyatör temizliği (bakımı) yapılmalıdır. Kombi den yüksek ve yeterli verimi alır yaklaşık % 30 yakıt tasarrufu sağlarsınız.

Eskiyen tesisatlarınızdakireçle birlikte boru çaplarında küçülme ve ısı kaybı olabilmekte. ısı kaybını ve tesisat içerisindeki suyun daha sorunsuz dönüşünü (çağ dayim) sağlamak için kimyasal sıvılar ile tesisatınızda temizlik yapıyoruz.

Petek temizliği konusunda çoğu şirketler su ile yıkama yaparak kalorifer tesisatınıtemizlediklerini zannederler. fakat su sırf tesisatın arasında dolaşan pis suyu çıkarmaya yarar. Borular içinde ki kireçlenmeye çözüm bulmaz. Tesisat ekibi sitelerin yahut apartmanlarında kalorifer tesisatlarını yıkama yapar . bununla beraber isteyen müşterilerimizin dairelerini tek tek de temizliyoruz.

Kalorifer sistemi 3 sene geçtikten sonra petek ve borulardaki sular çamur olmaya başlar peteklerin su kanallarında tıkanmalar, kombinin eşanjöründe daralmalar ve borularda tıkanıklığa sebep olur. Buna bağlı olarak kombi arızaları , peteklerin bazı kısımlarında ısınmama sorunu , fazla yakıt harcamaları benzeri problemler şekilde önünüze menfaat.

Doğalgaz sistemi bir süre sonra iyi ısıtmamaya başlayacaktır. Bunun nedeni çok kullanım sonucunda peteklerde oluşan müessese, toz, kireç vb artıklardır. bilhassa suyun kireçli olduğu bölgelerde bu durum ile daha yoğun karşılaşılmaktadır. Bu nedenle Petek temizleme işlemi gerekebilir. aksi halde iyi ısınamadığınız bu gibi yüksek miktarda faturalar ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Peteklerinizi düzenli şekilde temizlettiğiniz de aradaki farkı göreceksiniz. Petekleriniz temizlendiğin de o kadar iyi ısıtır ki el sürerken çekinebilirsiniz. Petek temizleme hizmetinde sizlere çözümler sunmaktayız.

Tesisat Ekibi Petek Temizliği – 0212 674 0464

 

Tesisat ekibi petek temizliği profesyonel ekibimiz ile kaliteli ve uluslar arası standartlara müsait alternatifler ile peteklerinizi temizlemekte ve ısınmanızı sağlamaktayız. Anadolu tesisat şekilde özel gelişmiş makineler ve kimyasal maddeler ile peteklerinizi sökmeden çevresi kirletmeden petek temizliği yapabilmektedir.

Tesisat ekibi petek temizliği hizmeti veren tesisat firmamız özel çözücü kimyasallar ve basınçlı petek temizleme makineleri kullanarak servis sağlamakta. Petekler iyi ısıtmıyorsa , alt kısımları soğuksa ve yüksek derecelerde yanmasına rahmen iyi ısınamıyorsanız  bundan sonra petek temizliği yaptırmanın zamanı gelmiştir.

Tesisat ekibi petek temizliği olarak en az 2 yıl öncelikle temizlik işlemi petekler üzerinde uygulanmış ise  bundan sonra tesisatların tekrar elden geçirilmesi ve aygıt ile son bakımlarının yapılması gerekebilir. Peteklerin dış yüzeyi yada metal haznesinin parlak ve yeni gibi durması içinin de tıpkı olabileceği anlamına gelmez ve ısınamamak evinizde mühim bir problem ise bu işi uzmanına bırakın ve tüm önlemleri sizler için alalım.

Tesisat ekibi petek temizliği olarak tesisatınızdaki petek yıkamaya ait işlemleri toplu ve süratli biçimde yapılırken asla temizlenmeyen radyatör bırakılmaz. Zaten ev içindeki bütün tesisat birbiri ile bağlantılı olup, atıkların da orada hızlıca atılması için bu gereklidir. Pompa çarkları, suyun taşınmasını verici ana kolonlar ve kazan suyu dahil bütün tesisatınız temizlenmiş olur ve fakat önerimiz, ana kazan dairesindeki suyun temiz yahut pis olup olmadığını apartman yöneticisine sorarak daima öğrenin.

Sebebiyse firmamız temizler, o kazan kirli ise atıklar gene dolacaktır. Tesisat ekibi petek temizleme oluşturan tesisatçılarımız kireç yoğunluğu bakımından en çok kazan bölümünde birikim olabileceği meselesinde sizleri uyarmak istiyor ve o bölgeyi daima önemseyin, gerisi tam olarak 1-2 saatlik firmamızca yapılacak küçük bir operasyondan ibarettir.

Tesisat Ekibi Petek Temizliği – 0212 674 0464

 

Tesisat ekibipetek temizliğini sebep bugün yaptırmıyorsunuz? iletişim numaralarımızı şimdi arayın ve evinize hemen gelelim. nebati gaz harcamalarınızı azaltalım ve kombi bundan böyle daha az yakıt tüketsin ve paranız hep cebinizde kalsın.

Petek Temizliği Neden Düzenli Şekilde Yaptırılmalı?

Tesisat Ekibi Petek Temizliği

Tesisat Ekibi Petek Temizliği

Isıtma sistemlerinizin en olmadık sürede, kışın ortasında sizi yarı yolda bırakmasına neden olabilen petek ve tesisat tıkanmaları oldukça çok ayrıcalıklı yüzden kaynaklanmaktadır. ayrıcalıklı kimyasallar ve su içindeki yabancı maddeler peteklerin balçıklaşmasına, dolasıyla su akışının istenen biçimde gerçekleşmemesi yüzünden ısınma konforunun düşmesine yol açmaktadır. bütün bunların ötesinde yalnızca şebeke suyunun içindeki kireç benzeri tıkanmalara yol açabilir.

Kısa zamanda peteklerinizde herhangi bir sorun oluşmuyormuş gibi görünse de, tıkanıklık zamanla daha da artmakta ve ısınma sisteminizin verimliliği günden güne biraz daha azalmaktadır. Kombiniz kullandığı doğalgazı yüksek verimlilik yüzdesiyle ısı enerjisine dönüştürse dahi peteklerdeki tıkanıklıklar, ev ve işyerinizde bu ısıdan arzuladığınız biçimde faydalanamamanıza yol açar.

Çağdaş ekipmanlarla “garantili” ve zahmete girmenize lüzum bırakmayan petek temizliği hizmetlerimiz, gereksiz fatura artışlarının önüne geçmekte ve ısıtma sisteminizin tekrar azami verimlilikle çalışmasını sağlamakta. bütün bu problemlerle yaşamamak ve gereksiz yere kabarmış faturaları ödemesi yapmak durumunda kalmamak için ısıtma sisteminizin petek temizliği yılda bir defa olmak üzere periyodik bir biçimde yapılmalıdır.

Kış aylarında evlerimizi ısıtmaya yarayan kalorifer peteklerin rutin bakımları oldukça mühim bir şeydir. Her yıl sıcak su sirkülasyonunun gerçekleştiği petek içlerinin paslanma, balçıklaşma ve kireçlenme benzeri risklerine karşı tedbir alınmalıdır. Rutin temizlemeler ile benzeri önlemlerin önüne geçilmektedir.

Ev hanımları genelde peteklerin eve bakan yerlerini rahatlıkla temizlerler duvarla arasında yoğun şekilde az bir mesafe olan peteklerin ise arkalarını ve aralarını temizlemek yoğun şekilde güçtür. çoğunlukla her yıl havası alınan peteklerin ise iç temizliğinin gerçekleştiğine inanılır. ama petek temizleme makineleri ile kapsamlı bir şekilde petekler temizlenmelidir. Anadolu yakası petek temizleme şirketleri ise bu işi üstlenmiş durumdadır. Kimyasallar kullanarak temizlik yapan bu firmalar peteklerin performansını arttırmaktadır.

Kış aylarında yoğun şekilde çok yıpranan petekler yerlerinden sökülmeden temizlenir. Peteklere müsait makinelerin olduğu Anadolu yakası petek temizleme şirketleri bakım yaparken kullandıkları kimyasal temizleme ürünleri ile de petek içlerinde kireç, pas oluşumunu da önler. Yapılan petek temizliklerinin sene arasında harcanan yakıta da müspet yönde bir etkisi bulunduğu kanıtlanmıştır. içinde bulunan sıcak su sirkülasyonunun düzenli ve sorunsuz bir biçimde devam etmesi için makineler ile temizliği yapılan peteklerin performansı arttırılır.

Kireç, pas ve başka maddelerin birikmesi neticesinde petek içlerinde oluşan balçıklaşma, ısının peteklere iletilmesini verici sıcak suyun olması gerektiği bunun gibi peteklerin her yerini ısıtmamasına neden olur.

Petek içindeki biriken bu balçıklaşma sıcak su sirkülasyonunun bozulmasına yani ısıtma sistemi ne kadar verimli çalışırsa çalışsın, ev ve işyerinizde istediğiniz gibi ısınamamanıza yol açar. Tesisat ekibi petek temizliği servisimiz patentli hususi temizleyici kimyasallar ve bütün petek içlerinin etkili biçimde temizlenmesini sağlayan yıkama makinalar kullanarak, bu problemi en zahmetsiz biçimde gidermektedir.

Tesisat Ekibi Petek Temizliği – 0212 674 0464

 

Küçük bir bütçe ayırarak yararlanabileceğiniz makinalı petek temizleme hizmetlerimiz sayesinde aylar boyunca yüksek faturalar ödemekten kurtulur, daha az harcamayla çok fazla daha fazla ısınmanın keyfini çıkartırsınız.

Peteklerin sökülmesine gerek olmayan ve etraf kirlenmeden basit bir biçimde tamamlanan makinalı petek temizleme işlemi, tesisata bağlanan özel yıkama sistemleriyle petek içindeki birikintilerin tahliye edilmesidir. Tesisat ekibi petek temizliği servisimiz hangi hedefe hizmet ettiği dikkat çekici olmayan ve hiç bir işe de yaramayan makinalarla değil, Avrupa’nın güvenilir markalarının modern özelliklere sahip sistemlerini kullanır. Bu ithal yıkama makinaları olur olmadık makinalarla petek temizlemeye kalkışan tesisatçıların hizmetlerindeki bu gibi tesisata ziyan vermez nedeni ise peteklerin iç temizliğini yüksek basınç uygulamadan yapar. Su yoğunluğunu hava karışımıyla dengeleyen, yüksek debi lakin düşük tazyikli su uygulayarak peteklerin için temizleyen bu sistemlerle ustalarımızın işi kolaylaşır.

Tesisata bağlanan yıkama makinalarımız kireç ve pas sebebi ile oluşan çamurlaşmayı petek içlerinden temizlerken katılaşmış bölgelerdeki birikintilerin temizliği için daima belli kimyasalların uygulanması gerekir.  Bu uygulamada kullanılacak olan ürünlerin dikkatli seçilmesi gerekir. hususi şekilde petek temizliği için geliştirilmemiş kimyasallar tesisat ve sistem elemanlarına ziyan verebilir.

Tesisat ekibi petek temizliği servisimiz ithal ettiği Nano Clean isimli, patentli formülü olan hususi bir ürün kullanarak peteklerinizi temizlemektedir. Bu kimyasal yardımıyla petek içindeki bütün kireç birikmesi ve pastan oluşan balçıklaşma kısa sürede çözülmekte, yıkama makinalarımız çözülen pisliğin hepsini tesisattan tahliye etmektedir.

Tercih ettiğimiz yıkama makinaları tesisata su verirken kısa zamanlı periyotlarla suyun akış yönünü değiştirir ve peteklerin içinde çalkalama etkisi oluşturur. Böylece petek içindeki her yere Nano Clean ulaşmakta, etkili temizlenen petek içinde uygulamadan sonra kireç ve pas birikintileri kalmamaktadır.

ısıtma sisteminden yüksek verimlilikle ve konforla yararlanmak arzulayan herkes, bu tüm sistemin ömrünü uzatan rutin bakım işlemini yaptırmayı ihmal etmemesi gerekir. Peteklerin içindeki balçıklaşmış birikintiler zamanla tesisat borularıyla taşınan su yardımı ile, kombi ve kalorifer sisteminin elemanlarına da yapışmaya başlar. Daha büyük arızaların yaşanmaması ve bu arızalar yüzünden yüklü onarım harcamaları yapmamak için firmamız en geç iki yılda bir peteklerinizi temizlettirmenizi önermektedir.

Tesisat ekibi petek temizliği servisimiz bilhassa kalitesiz peteklerin kullanıldığı ısıtma sistemlerinde çok paslanma olduğunu görülmekte, bu sebeple düşük kalorili, kalitesiz peteklerin kullanıldığı sistemlerin her yıl temizlenmesini tavsiye etmektedir. Peteklerin içinde tüm pisliğin temizlenmesi sistemden gelen sıcak suyun enerjisinden daha çok yararlanmanızı, ısınamadığınız için derecesini yükselttiğiniz kombi ve kaloriferler yüzünden kış boyu yüklü masraflar yapmaktan kurtulmanızı sağlar.

Tesisat ekibi İstanbul’un her yerine 7/24 Servis Veriyoruz

Tesisat Ekibi Petek Temizliği

Tesisat Ekibi Petek Temizliği

Uzman ekipler ve bu meslek için tasarlanmış yeni ekipmanlarla hizmet veren Tesisat ekibi petek temizliği servisi, sabit servis ücretiyle sizlere kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır. Haftanın bütün günleri bütçenizi koruyan hizmetlerimizden yararlanabilir, randevu taleplerinizin yanı dizi merak ettiğiniz konulardaki sorularınız için de bizlere 7/24 arayabilirsiniz Tesisat ekibi petek temizliği hizmeti ile İstanbul genelinde sizlere hizmet vermek için hazır durumda bulunmaktadır. Sizlerde kış gelmeden peteklerinizin düzenli bakımı için mutlaka bize ulaşın.

Leave a Comment