su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme
Ümraniye Su Kaçağı Tespiti - 0216 561 19 95 - Tesisat Ekibi Su Kaçağı Bulma, Tıkanıklık Açma, Petek Temizleme
Tesisat Ekibi Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma - Petek Temizleme Tel: 0212 674 0464 Tel: 0216 561 1995 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0532 391 3563 Cep: 0543 730 2614

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti – 0216 561 19 95

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti – 0216 561 19 95

 

Ev ve işyerlerimizde en sık yaşanan sorunlardan biri de tesisat sorunlarıdır. Temiz ve atık su tesisatlarında yaşanan sorunlar evlerde büyük sıkıntılara neden olmaktadır. Tuvaletler veya lavabolar tıkandığında, bir yerde su sızıntısı olduğunda evin bu bölümlerini kullanmak işkenceye döner. Üstelik eski yöntemlerle bu sorunların çözümü de oldukça zahmetlidir ve insanın başına pek çok iş ve masraf çıkarır.

Ümraniye su tesisatçısı firmamız bu eziyetli durumu hafifletmek için daha modern çalışma yöntemleri ve teknolojik aletler kullanmaktadır. Firmamızın yaptığı çalışmalarda evinizde olmadık yerler kırılmayacak ve evleriniz inşaat alanına dönmeyecektir. Eski yöntemde evlere en çok hasarı su kaçağı tespiti vermekteydi. Su boruları sıvanın altında olduğu için görülmemekte ve kaçak yapan nokta bulunana kadar boruların geçtiği yerler kırılmaktaydı. Bu da pek çok yeni masraf demekti.

Oysa Ümraniye su kaçağı tespiti ekiplerimiz teknolojik aletlerle boruların görüntülerini alabilmekte ve ekibimiz de bu görüntüleri inceleyerek kaçak olan noktayı bulmaktadır. Böylece hiçbir yer kırılmadan sorun tespit edilmiş olmaktadır. Bu durumda sadece sorun olan bölgede küçük bir yer kırılarak sorun çözülmektedir. Bunun için de fazla para harcamanız gerekmemektedir.  Kış aylarının en büyük problemi olan peteklerin çalışmaması ise yine modern yöntemlerle kolayca çözülebilmektedir. Ümraniye petek temizliği ekibi son model aletlerle petekleri sökmeden temizlemekte ve eskisinden daha verimli çalışır hale getirmektedir. Eski yöntemde peteklerin sökülerek temizlenmesi etrafta ciddi kirlilik yaratmaktayken bu aletlerle hiç bir sorun yaşanmadan temizlik yapılmaktadır.

Firmamız hızlı ve kaliteli hizmet ilkesiyle ve müşteri memnuniyeti yaratmak için çalışmakta ve bunu da bugüne kadar başarmış durumdadır. Siz de tesisat sorunlarınızda bizi arayarak sorunsuz bir şekilde olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ümraniye tesisatçı firmamız deneyimli ekibiyle; sadece 99 TL ye kırmadan dökmeden, bilgisayarlı tespit cihazı ile su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma hizmeti vermektedir.

Leave a Comment

su kaçağı bulma su kaçagı bulma Su Kaçağı tespiti Pimaş açma Tıkanıklık Açma Kombi Bakım Petek Temizleme KÖTÜ KOKU GİDERME