İstanbul Silivri Tesisat Ustası

SİLİVRİ TESİSAT

Günlük hayatta evlerimizde ya da işyerlerimizde en sık başımıza gelen aksiliklerden birisi de su tesisatlarında meydana gelen arızadır. Zaman zaman şebeke dolayısı ile suların kesilmesi, yüksek debili su gelmesi ya da vanaların donması gibi durumlar su tesisatlarına içeriden ya da dışarıdan çeşitli zararlar verebilmektedir. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalındığında güvenilir ve hızlı bir tesisat ustasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Sorunun bir an önce çözülmesi ve günlük işlerin aksamaması için çağırılan usta en kısa süre içerisinde adresinize ulaşmalı ve sorunu çözmelidir. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalanlar için istanbul silivri tesisat ustası bölge içinde ve yakınlarında uzman teknik donanımı ile sizlere hizmet vermektedir.

 Bir Telefon İle Tesisatçı Kapınızda

İster servis merkezine isterseniz de sahada görev yapan tesisat ustalarına bir telefonla ulaşabilir ve arızanın bulunduğu evin ya da işyerinin adresini vererek ustayı çağırabilirsiniz. Arızaya zamanında müdahale edilebilmesi sizi hem maddi hem de manevi zarardan kurtarmaktadır. Ustalar yanlarında bulunan gerekli teknik ekipmanlar ile sorun tek seferde çözülür ve su tesisatlarınız onarılır.

 Tıkanıklık ve Kaçaklarda Hemen Müdahale

Silivri su tesisat ustası sadece vanalar ve borular ile ilgili arızalarda değil bina içinde tıkanıklık ve su kaçağı olması durumunda da gerekli onarımları yapmaktadır. Makineler yardımı ile kaçaklar duvarlara zarar vermeden bulunmaktadır. Gerekli durumlarda birden fazla usta çağırılarak onarımın daha hızlı ve kapsamlı yapılması sağlanır.

Hizmetlerimiz

  • Tıkanıklık Açma
  • Su Kaçağı Bulma
  • Lavabo Açma
  • Petek Temizliği
  • Kanal Açma
  • Kombi Su Kaçağı İşleri vb. gibi tesisat işleriniz.

Silivri’de sizlere kalite ve güvenceli tesisat hizmeti vermekteyiz.

Hizmetten Yararlanmak İçin Hemen Arayın

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorum Yap

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

0532 058 20 28
X