Kameralı Robotla Tıkalı Kanal Açma

Tıkalı Kanal Açma Nedir?

Kanal açma; kanalizasyon borularında biriken atıkların kanalı tıkaması sonucu kanalların temizlenmesi ve tıkanıklığın açılması işlemidir. Kırmadan kanal açma tecrübeli ve cihazlarla çalışan tesisat ustalarının işidir. Son teknoloji cihazları ile kırmadan kanal açma hizmeti sunan firmamız, tüm tıkanıklık sorunlarına anında müdahale eden profesyonel bir firmadır.

Kameralı Kanal Açma Hizmeti

Tıkanan kanalları, kırmadan ve çevreye zarar vermeden son teknoloji kanal açma cihazları ile açıyor, alanında tecrübeli personelimizle tıkalı kanallara en kısa sürede çözüm buluyoruz. Kameralı kanal açma sistemi ile tıkalı bölgeyi kısa sürede tespit ediyor, kanal açma makineleri ile gideri tıkayan cisimleri çıkarıyoruz.

Tıkalı Kanal Açma Hizmeti

Kanalizasyonlar Neden Tıkanır?

Kanalizasyon genelde kullanıcı hatası ile tıkanır. Kullanıcının gidere bez, peçete benzeri yabancı cisimler atması ya da usta hatası nedeni ile kanalizasyon tıkanır. Lavaboya atılan cisimler de kanalizasyonda birikerek tıkanıklığa neden olur.

Atık yağ gibi giderden kolay kolay gitmeyen maddeler, kanalizasyonda biriken diğer atıklarla birlikte boruların tıkanma nedenidir. Kanalizasyon tıkanıklığı açma konusunda tecrübeli olan tesisat ustalarımız, bizi aramanız durumunda kısa sürede adresinize gelerek sorununuza çözüm buluyor. Kanalizasyon temizleme ve tıkanıklık açma hizmeti için sıradan ustalara güvenmek çok daha büyük masraflara yol açar. Kameralı kanal açma yöntemi ile çalışmayan ve teknolojik cihazlara sahip olmayan ustalara güvenmek hatadır. Kanalizasyon açma ve temizleme işlemi kameralı cihazlarla yapılmalı, sadece tıkalı bölgeye müdahale edilerek ekstra masraf çıkarılmamalıdır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Oldukça can sıkıcı olan tuvalet tıkanıklığı, boruların tıkanması sonucu suyun geri taşması ve atıkların giderden akmamasıdır. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetinde fark yaratan ustalarımız, kameralı cihazlarla kısa sürede tıkalı boruları açan güvenilir ustalardır. Kanal açma, pimaş açma, boru açma gibi hizmetler için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kanalizasyon tıkanıklığı açma ve temizlemede en çok tercih edilen bir firma olarak daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti almak için başka bir adres aramanıza gerek yok. Robotla kanal açma, kanalizasyon temizleme ve kameralı kanal açma denildiğinde ilk akla gelen firma olarak her geçen gün mutlu müşteri sayımızı arttırıyoruz. Her çeşit boru, pimaş, gider ve kanalizasyon açma hizmeti almak için güvenilir ustalar arıyorsanız hemen bizi arayın.

Send us message

  1 +

  Partners in world wide

  Tesisatçı ihtiyacı olduğunda 7 / 24 sizinleyiz.

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  0532 058 20 28
  X