Kırmadan Lavabo Açma

Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ev ve iş yerlerinin lavaboları dönem dönem tıkanma sorunu yaşıyor. Özellikle kullanıcı sayısı fazla olan lavabolar çok daha sık tıkanıyor. Pimaş borulara ve tesisata zarar vermeden Lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız, kamerayla tıkalı boruları tespit eden ve cihazlarla tıkanıklık açan profesyonel bir tesisat firmasıdır.

Tıkalı lavaboları lavabo açıcı veya pompa gibi basit yöntemlerle açamadıysanız, lavabo tıkanıklığı açma hizmeti almalısınız. kamerayla lavabo tıkanıklığı açma konusunda tecrübeli olan tesisatçılarımız, lavabodan suyun yavaş gittiği ya da hiç gitmediği durumlarda yardımınıza koşmaktadır. Her bir ustamız lavabo, tuvalet ve banyo tıkanıklığı açma konusunda tecrübeli olup sorununuza kısa sürede çözüm bulur.

Lavabo Tıkanıklığı Sebepleri

Lavaboların tıkanması saç veya sabun artıklarının gidere atılması ve bu atıkların tıkanıklığa neden olmasıdır. Günlük hayatta giderleri tıkamayacağı düşünülen birçok atık başta lavabo tıkanıklığı olmak üzere banyo ve tuvalet tıkanıklığına neden olur. Lavabo tıkanıklığı sebepleri basit gibi görünse de, neden olduğu soruna bakıldığında hiç te basit olmadığı anlaşılır. Robotla tıkanıklık açma için gerekli teknolojik cihazlara ve ekipmanlara sahip lan firmamız, kaliteli, hızlı ve güvenilir tesisat hizmetini en hesaplı fiyatlarla sunmaktadır.

 
Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri Nelerdir?

Lavabo tıkandığında ilk yaptığımız şey pompa ile lavabo tıkanıklığı açma çabalarıdır. Bazen lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklığı açma için sivri bir aletle gideri açmaya çalışırız. Hatta bazen lavabo açıcı kimyasallar kullanarak lavabo ve banyo tıkanıklığı açma için uğraşırız. Bunlar maalesef anlık çözümler olup tıkanıklık sorununu çözmez. Lavabo tıkanıklığı sebepleri düşünüldüğünde bu tür yöntemlerle sorunu tamamen çözmenin mümkün olamayacağı daha iyi anlaşılır.

Robotla tıkanıklık açma hizmeti ile tıkalı lavaboları kısa sürede açan firma ustalarımız, kötü kokular gelen, suyun rahat gitmediği ya da hiç gitmediği lavaboları ilk günkü performansında teslim etmektedir. Kamerayla lavabo tıkanıklığı açma için profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizi arayın. Günün her saatinde çağrılara cevap veren firmamız, kamerayla ve robotla tıkanıklık açma konusunda en çok tercih edilen firmalar arasında yer alır.

Send us message

  1 +

  Partners in world wide

  Tesisatçı ihtiyacı olduğunda 7 / 24 sizinleyiz.

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  0532 058 20 28
  X