Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Pimaş boru veya gider tıkanıklığı denildiğinde gerek hijyen gerekse rahatsız edici olması ile tuvalet tıkanıklığı en başta gelen sorunlardandır. Birçok nedenle tıkanan gider borularında tıkanıklığın nerede olduğunu bulmak ve sadece bölgeye müdahale ederek kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapmak uzmanlık gerektirir. Alanında tecrübeli tesisat ustaları ile kaliteli bir tuvalet tıkanıklık açma hizmeti sunan firmamız, teknolojik cihazlarla çalışan yenilikçi ve profesyonel bir tesisat firmasıdır.

Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıklığına kısa sürede çözüm bulan firmamız, tıkalı boruları açarken evinize zarar vermeyen tecrübeli ustalarla çalışmaktadır. Yersiz ve zamansız ortaya çıkan tuvalet tıkanıklıkları son derece can sıkıcı ve rahatsız edici olup bir an önce halledilmesi gereken bir sorundur. Hızlı, güvenilir ve etkili bir hizmet sunan ustalarımız, kırmadan tıkanıklık açarak gereksiz masrafa yol açmazlar.

 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalete atılan bez, peçete veya yabancı cisimler pimaş boruların tıkanmasına neden olur. Kameralı tıkanıklık açma hizmeti ile tıkalı bölgeyi kısa sürede tespit ediyor, sadece birkaç fayans kaldırarak banyonuza zarar vermeden sorunu hallediyoruz. Boruları tıkayan cisimlere göre farklı aparatlarla ve cihazla çalışan ustalarımız, parçalama, püskürtme veya çekip çıkarma yöntemleri ile boruları tıkayan cisimlerden boruları temizlemektedir.

 
The housekeepers we hired are professionals who take pride in doing excellent work and in exceeding expectations.
We carefully screen all of our cleaners, so you can rest assured that your home would receive the absolute highest quality of service providing.
Your time is precious, and we understand that cleaning is really just one more item on your to-do list.
Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma Yöntemleri

Tıkanıklık açma denildiğinde eskiden saatler hatta günler süren kırma dökme işlemleri akla gelirdi. Halen bu yöntemleri kullanan ustalar yok değil. Tuvalet tıkanıklığı açma yolları olarak teknolojik cihazlarla çalışarak temiz bir tesisat hizmeti sunan firmamız, tuvalet pompası veya diğer basit yöntemlerin işe yaramadığı durumlarda yardımınıza koşuyor. Sadece bir telefon uzaklığında olan güler yüzlü ve işinin ehli ustalarımız, tıkanan tuvaleti açma konusunda her zaman hızlı, kaliteli ve güvenilir bir tesisatçı hizmeti sunuyor. Hem ekonomik hem de kaliteli ve güvenilir bir tesisat hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Send us message

  1 +

  Partners in world wide

  Tesisatçı ihtiyacı olduğunda 7 / 24 sizinleyiz.

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  0532 058 20 28
  X