Services

Tesisat Ekibi

Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Pimaş boru veya gider tıkanıklığı denildiğinde gerek hijyen gerekse rahatsız edici olması ile tuvalet tıkanıklığı en başta gelen sorunlardandır. Birçok nedenle tıkanan gider borularında tıkanıklığın nerede olduğunu bulmak ve sadece bölgeye müdahale ederek kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapmak uzmanlık gerektirir. Alanında tecrübeli tesisat ustaları ile kaliteli bir tuvalet tıkanıklık açma hizmeti sunan firmamız, teknolojik cihazlarla çalışan yenilikçi ve profesyonel bir tesisat firmasıdır.

Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıklığına kısa sürede çözüm bulan firmamız, tıkalı boruları açarken evinize zarar vermeyen tecrübeli ustalarla çalışmaktadır. Yersiz ve zamansız ortaya çıkan tuvalet tıkanıklıkları son derece can sıkıcı ve rahatsız edici olup bir an önce halledilmesi gereken bir sorundur. Hızlı, güvenilir ve etkili bir hizmet sunan ustalarımız, kırmadan tıkanıklık açarak gereksiz masrafa yol açmazlar.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalete atılan bez, peçete veya yabancı cisimler pimaş boruların tıkanmasına neden olur. Kameralı tıkanıklık açma hizmeti ile tıkalı bölgeyi kısa sürede tespit ediyor, sadece birkaç fayans kaldırarak banyonuza zarar vermeden sorunu hallediyoruz. Boruları tıkayan cisimlere göre farklı aparatlarla ve cihazla çalışan ustalarımız, parçalama, püskürtme veya çekip çıkarma yöntemleri ile boruları tıkayan cisimlerden boruları temizlemektedir.

Tıkanıklık Açma Yöntemleri

Tıkanıklık açma denildiğinde eskiden saatler hatta günler süren kırma dökme işlemleri akla gelirdi. Halen bu yöntemleri kullanan ustalar yok değil. Tuvalet tıkanıklığı açma yolları olarak teknolojik cihazlarla çalışarak temiz bir tesisat hizmeti sunan firmamız, tuvalet pompası veya diğer basit yöntemlerin işe yaramadığı durumlarda yardımınıza koşuyor. Sadece bir telefon uzaklığında olan güler yüzlü ve işinin ehli ustalarımız, tıkanan tuvaleti açma konusunda her zaman hızlı, kaliteli ve güvenilir bir tesisatçı hizmeti sunuyor. Hem ekonomik hem de kaliteli ve güvenilir bir tesisat hizmeti için bizi arayabilirsiniz.


Hizmetten Yararlanmak İçin Hemen Arayın

Su Kaağı Bulma Ustası

Su Kaçağı Tespit Yöntemleri

Su Kaçağı Tespiti

Eski yöntemler ile su kaçağı tespiti artık tarihe karışmış ve günümüzde bunun için çok daha ileri yöntemler kullanılır hale gelmiştir. Konusunda uzman kişilerce, teknolojik cihazlar kullanılarak gerçekleştirilen su kaçağı tespiti sonrasında hayatınıza anında kaldığınız yerden devam edebilmektesiniz.

Daima en yeni teknolojiler ile müşterilerine hizmet vermekte olan su kaçağı bulma İstanbul firması, etrafa herhangi bir zarar vermeden sorunun kaynağını bularak tamiratını yapmaktadır. Kullanılan profesyonel su kaçağı tespit yöntemleri sayesinde kalıcı çözümler üretilmekte ve aynı durumun tekrar yaşanması riski ortadan kaldırılmaktadır.

Su kaçağı bulma İstanbul firması, yaşamış olduğunuz tüm sorunlara uzman ekibi ile beraber en hızlı çözümleri üretmeye devam etmektedir.

 Su Kaçağı Bulma

Yaşanan su kaçağı sorunlarının birçok farklı nedeni olabilmektedir. Ancak bu durumda önemli olan, su kaçağı sorununa en hızlı müdahaleyi yaparak sorunun büyümesini engellemektir.

İlk olarak modern cihazlar ile kaçağın nereden meydana geldiğini tespit eden uzman su tesisatçısı sonrasında ise en uygun yöntemi belirlemektedir. Profesyonel kişiler tarafından garantili olarak gerçekleştirilen su kaçağı bulma yöntemleri, en uygun ekipmanlar ile birlikte kusursuz olarak sağlanmaktadır. Talepte bulunduğunuz takdirde size en yakın su tesisatçısı en kısa sürede adresinize yönlendirilmektedir.

Su Kaçağı Tespit Cihazı

Eskiden tesisat sistemi üzerinde su kaçağı tespit etmek oldukça güç bir işti. Oysa günümüzde bunun için geliştirilmiş su kaçağı tespit cihazı mevcuttur. Kameralı su kaçağı tespit cihazı sayesinde nokta atışı yapılarak, kaçağın tam olarak nerede meydana geldiği kolaylıkla bulunabilmektedir. Su kaçağı bulma yöntemleri mevcut koşullara ve yere göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak bu yöntemlerin tümü en yeni cihazlar ile uygulanmakta ve bu nedenle su kaçağı tespiti için herhangi bir yerin kırılmasına gerek duyulmamaktadır.


Hizmetten Yararlanmak İçin Hemen Arayın

Kombi Petek Temizleme

            Petek temizliği kalorifer ve kombi sisteminin yüksek verimle çalışması ve uzun ömürlü olması bakımından çok önemlidir. Kombi petek temizleme yıllık periyotlarla yapılmalı, özellikle kışa girmeden temizlik ve bakımlar yaptırılarak ihmal edilmemelidir.

Petek Temizleme

Petekleriniz yeterince ısıtmıyor veya altı ısıtıyor üstü soğuk kalıyorsa petek temizleme zamanı gelmiş demektir. En etkili petek temizleme yöntemleri ile peteklerin performansını arttıran firmamız, petekleri ve tesisat borularını temizleyerek konforlu bir kış geçirmenizi sağlar. Doğal gaz petek temizleme ve kombi petek temizleme ihtiyacında her zaman profesyonel bir çözüm sunan ustalarımız, petek dibine çöken tüm kir, atık ve kalıntılardan petekleri temizleyen tecrübeli ustalardır.

Petek ve Tesisat Temizliği Nasıl Yapılır?

Etkili bir petek tesisatı temizliği için tecrübeli tesisat ustaları çağırmalısınız. Sıradan ustalar her ne kadar petek çeperindeki kir, kireç ve kalıntıları çözdürse de, bu kalıntıları petek içinde bıraktığından ısınma performansı kısa sürede tekrar düşecektir. Petek temizleme yöntemleri içinde suyu çift yönlü uygulayarak tam bir temizlik yapan ustalarımız, pisliğin tesisattan tamamen tahliye olmasını sağlıyor. Doğal gaz petek temizleme veya merkezi sistem petek temizleme ihtiyacında güçlü referanslara sahip firmamıza güvenebilirsiniz.

Petek Tesisatı Temizleme

Isınan suyun sistem içinde rahat dolaşması temiz petekler sayesinde mümkündür. Bu nedenle periyodik petek temizliği ihmal edilmemelidir. Petek temizleme yöntemleri ile üst düzey bir hizmet sunan firmamız, kireçli şebeke sularının neden olduğu kireci, balçık ve çamuru tamamen peteklerden tahliye ederek petek performansını üst seviyeye çıkarır. Kombi petek temizleme için hemen bizimle irtibata geçin, en hesaplı fiyatlarla en kaliteli petek ve tesisat temizleme hizmeti alın. Petek tesisatı temizliğinin uzmanlık gerektirdiği unutulmamalı, peteklerin yüksek performansta çalışması ve kışın sorun çıkarmaması için periyodik olarak temizliği ve bakımı yaptırılmalıdır.


Hizmetten Yararlanmak İçin Hemen Arayın

Lavabo Açma

Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ev ve iş yerlerinin lavaboları dönem dönem tıkanma sorunu yaşıyor. Özellikle kullanıcı sayısı fazla olan lavabolar çok daha sık tıkanıyor. Pimaş borulara ve tesisata zarar vermeden Lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız, kamerayla tıkalı boruları tespit eden ve cihazlarla tıkanıklık açan profesyonel bir tesisat firmasıdır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkalı lavaboları lavabo açıcı veya pompa gibi basit yöntemlerle açamadıysanız, lavabo tıkanıklığı açma hizmeti almalısınız. kamerayla lavabo tıkanıklığı açma konusunda tecrübeli olan tesisatçılarımız, lavabodan suyun yavaş gittiği ya da hiç gitmediği durumlarda yardımınıza koşmaktadır. Her bir ustamız lavabo, tuvalet ve banyo tıkanıklığı açma konusunda tecrübeli olup sorununuza kısa sürede çözüm bulur.

Lavabo Tıkanıklığı Sebepleri

Lavaboların tıkanması saç veya sabun artıklarının gidere atılması ve bu atıkların tıkanıklığa neden olmasıdır. Günlük hayatta giderleri tıkamayacağı düşünülen birçok atık başta lavabo tıkanıklığı olmak üzere banyo ve tuvalet tıkanıklığına neden olur. Lavabo tıkanıklığı sebepleri basit gibi görünse de, neden olduğu soruna bakıldığında hiç te basit olmadığı anlaşılır. Robotla tıkanıklık açma için gerekli teknolojik cihazlara ve ekipmanlara sahip lan firmamız, kaliteli, hızlı ve güvenilir tesisat hizmetini en hesaplı fiyatlarla sunmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri Nelerdir?

Lavabo tıkandığında ilk yaptığımız şey pompa ile lavabo tıkanıklığı açma çabalarıdır. Bazen lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklığı açma için sivri bir aletle gideri açmaya çalışırız. Hatta bazen lavabo açıcı kimyasallar kullanarak lavabo ve banyo tıkanıklığı açma için uğraşırız. Bunlar maalesef anlık çözümler olup tıkanıklık sorununu çözmez. Lavabo tıkanıklığı sebepleri düşünüldüğünde bu tür yöntemlerle sorunu tamamen çözmenin mümkün olamayacağı daha iyi anlaşılır.

Robotla tıkanıklık açma hizmeti ile tıkalı lavaboları kısa sürede açan firma ustalarımız, kötü kokular gelen, suyun rahat gitmediği ya da hiç gitmediği lavaboları ilk günkü performansında teslim etmektedir. Kamerayla lavabo tıkanıklığı açma için profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizi arayın. Günün her saatinde çağrılara cevap veren firmamız, kamerayla ve robotla tıkanıklık açma konusunda en çok tercih edilen firmalar arasında yer alır.


Hizmetten Yararlanmak İçin Hemen Arayın

Kırmadan Kombi Su Kaçağı Bulma

Kırmadan kombi su kaçağı bulma için alanında tecrübeli tesisat ustaları ile hızlı, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor, su eksilten ve su basıncı düşen kombileri tamir ederek ilk günkü kalitesinde teslim ediyoruz. Kırmadan kombi su kaçağı bulma hizmetini sıradan tesisat ustalarından veya merdiven altı tesisat firmalarından almanız mümkün değildir. Kombi su kaçağı bulma konusunda teknolojik cihazlara sahip olmayan bu insanlar, daha büyük masraflara yol açarak canınızı sıkabilir.

Kombi Su Kaçağı nedir?

Kombinize sürekli su takviyesi yapmak zorunda kalıyorsanız veya basıncı düşüyorsa kombi su kaçağı bulma için güvenilir bir tesisat firmasından yardım almalısınız. Soğuk kış günlerinde yeterli ısınmayı engelleyen kombi su kaçağı sorunu mutlaka en kısa sürede halledilmelidir.

Kombi su Kaçağı Bulma

Kombi Su Kaçağı Bulma

Su tesisatının özellikle kaynak yerlerinin sağlam yapılmaması, boruları döşeyen ustaların işinin ehli olmaması su kaçağının belli başlı nedenleridir. Günümüzde robotla kombi kaçağı bulma hizmeti verilerek gereksiz kırma dökme işlemlerinden kullanıcılar kurtulmaktadır. Kırmadan kombi su kaçağı bulma konusunda tespit ve tamirde teknolojik cihazlarla temiz bir iş çıkaran ustalarımız, alanında tecrübeli ve eğitimli ustalardır. Kombiye sürekli su takviyesi yapmak hem su israfına neden olur hem de tesisatın ömrünü kısaltır. Gerek robotla gerekse ilaçla kombi kaçağı bulma konusunda ustalarımıza her zaman güvenebilirsiniz.

Kombi Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Kombi su kaçağı bulma yöntemlerinde teknolojiden faydalanan ve robotla kombi kaçağı bulma hizmeti sunan firmamız, kırmadan robotla ve kameralı sistemle su kaçağını tespit etmekte, kombi temizliği ve ilaçla su kaçağı bulma yöntemleri ile tercih edilmektedir. İlaçla kombi kaçağı bulma işlemi kimyasal bir işlem olup tesisat temizlendikten sonra yapılır. Kombi su basıncı çok kısa sürede düşüyorsa bu durumda ilaçla kombi su kaçağı ortadan kalkmayacağından su kaçağı olan yer bulunmalı, yeni borularla değiştirilerek sorun giderilmelidir.


Hizmetten Yararlanmak İçin Hemen Arayın

Kanal açma nedir?

Kanal açma; kanalizasyon borularında biriken atıkların kanalı tıkaması sonucu kanalların temizlenmesi ve tıkanıklığın açılması işlemidir. Kırmadan kanal açma tecrübeli ve cihazlarla çalışan tesisat ustalarının işidir. Son teknoloji cihazları ile kırmadan kanal açma hizmeti sunan firmamız, tüm tıkanıklık sorunlarına anında müdahale eden profesyonel bir firmadır.

Kameralı Kanal Açma Hizmeti

Tıkanan kanalları, kırmadan ve çevreye zarar vermeden son teknoloji kanal açma cihazları ile açıyor, alanında tecrübeli personelimizle tıkalı kanallara en kısa sürede çözüm buluyoruz. Kameralı kanal açma sistemi ile tıkalı bölgeyi kısa sürede tespit ediyor, kanal açma makineleri ile gideri tıkayan cisimleri çıkarıyoruz.

Kanalizasyonlar Neden Tıkanır?

Kanalizasyon genelde kullanıcı hatası ile tıkanır. Kullanıcının gidere bez, peçete benzeri yabancı cisimler atması ya da usta hatası nedeni ile kanalizasyon tıkanır. Lavaboya atılan cisimler de kanalizasyonda birikerek tıkanıklığa neden olur.

kanal açma, kanal açma çalışmaları

kanal açma, kanal açma çalışmaları

Atık yağ gibi giderden kolay kolay gitmeyen maddeler, kanalizasyonda biriken diğer atıklarla birlikte boruların tıkanma nedenidir. Kanalizasyon tıkanıklığı açma konusunda tecrübeli olan tesisat ustalarımız, bizi aramanız durumunda kısa sürede adresinize gelerek sorununuza çözüm buluyor. Kanalizasyon temizleme ve tıkanıklık açma hizmeti için sıradan ustalara güvenmek çok daha büyük masraflara yol açar. Kameralı kanal açma yöntemi ile çalışmayan ve teknolojik cihazlara sahip olmayan ustalara güvenmek hatadır. Kanalizasyon açma ve temizleme işlemi kameralı cihazlarla yapılmalı, sadece tıkalı bölgeye müdahale edilerek ekstra masraf çıkarılmamalıdır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Oldukça can sıkıcı olan tuvalet tıkanıklığı, boruların tıkanması sonucu suyun geri taşması ve atıkların giderden akmamasıdır. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetinde fark yaratan ustalarımız, kameralı cihazlarla kısa sürede tıkalı boruları açan güvenilir ustalardır. Kanal açma, pimaş açma, boru açma gibi hizmetler için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kanalizasyon tıkanıklığı açma ve temizlemede en çok tercih edilen bir firma olarak daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti almak için başka bir adres aramanıza gerek yok. Robotla kanal açma, kanalizasyon temizleme ve kameralı kanal açma denildiğinde ilk akla gelen firma olarak her geçen gün mutlu müşteri sayımızı arttırıyoruz. Her çeşit boru, pimaş, gider ve kanalizasyon açma hizmeti almak için güvenilir ustalar arıyorsanız hemen bizi arayın.


Hizmetten Yararlanmak İçin Hemen Arayın

Teklif Alın