Hakkımızda

Tesisat Ekibi

Tesisat Ekibi Hakkında

2012 yılında “En yeni cihazları kullanarak müşterilerine kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmaktadır.” Kalite ve Güvenirlik ilkesiyle yola çıkan tesisatekibi.com geçen 6 yıllık süreçte İstanbul Avrupa bölgesinde Avcılar, Beylikdüzü, Hadımköy, Arnavutköy, Esenyurt, Gürpınar, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece civarında en güvenilir tesisatçı olmayı başarmıştır.

İlk başlarda küçük bir dükkanla Esenyurt bölgesinde başlayan Birdal Yasa şimdilerde ise İstanbul, Avrupa Bölgelerinde bir çok yerde ekibiyle beraber 1000’den fazla müşteriye ulaşmıştır.

Şimdilerde 8 kişilik ekibi ile 7/24 hizmet veren ve sürekli her gün listesine yeni bir müşteri ekleyen tesisatekibi.com Avcılar, Beylikdüzü, Hadımköy, Arnavutköy, Esenyurt, Gürpınar, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece özellikle bu bölgelerde 2014 – 2018 yılların da daha çok müşteri talebine ulaşmıştır.

Başlangıç Yılı içerisinde güçlü referanslarıyla ve her geçen gün yeni müşterileriyle sizlere Tesisat Hizmeti vermekten mutluluk duyarız. sizlerde her hangi bir tesisat işi için bizlere ulaşmanız durumunda sizlere gereken en iyi kalitede hizmet sunmaya devam edeceğiz.


Tesisat Ekibi

 

 

Şirket misyonu

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini yerine getirme kararlılığı her zaman ihtiyaç duydu ve isteklerimiz her zaman çalışma şeklimizi etkiledi ve bunu başarmak için hizmetlerimizi adapte ettik.

Herhangi bir acil tesisat ihtiyacınız varsa, 24 saat arayabilirsiniz.

ACİL SIZINTI VE TIKANIKLARHIZLI & GÜVENİLİR SERVİS

0532 0 58 20 28

Teklif Alın